کد خبر: 1339431 A

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری:

از پرداخت هرگونه پاداش و هدیه به هیات مدیره خودداری شود

نعمت الله ترکی گفت: شرکت‌های ذیل صندوق بازنشستگی کشوری از اموال و دارایی بازنشستگان بوده و حراست، صرفه جویی و مراقبت حداکثری از آن وظیفه اصلی ما مدیران است.

از پرداخت هرگونه پاداش و هدیه به هیات مدیره خودداری شود

به گزارش ایلنا، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در دو نامه جداگانه خطاب به مدیران عامل ۵هلدینگ تابعه این صندوق، تمامی هلدینگ‌ها و شرکت‌های وابسته به صندوق بازنشستگی را از هرگونه «پرداخت پاداش به اعضای هیات مدیره» و همچنین «خرید و تهیه هدیه و اقلام تشریفاتی» منع کرد. 

نعمت الله ترکی (مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری) در نامه‌ای خطاب به مدیران عامل ۵هلدینگ این صندوق که امروز ابلاغ شد، آورده است: همانگونه که مستحضرید، شرکت‌های ذیل صندوق بازنشستگی کشوری از اموال و دارایی بازنشستگان عزیز است و حراست، مراقبت حداکثری و صرفه جویی از آن وظیفه اصلی ما مدیران می‌باشد. لذا با عنایت به نزدیکی سال جدید، مقتضی است دستور فرمایید از خرید و تهیه هرگونه پک هدیه، اقلام تشریفاتی و… در شرکت‌ها جلوگیری شود. 

ترکی در نامه دیگری نیز تاکید کرده است: با عنایت به تاکید ریاست محترم جمهور و مقام عالی وزارت مبنی بر جلوگیری از پرداخت پاداش‌های بی‌رویه و بی‌منطق به اعضای هیئت مدیره شرکت‌های ذیل دولت، مقتضی است دستور فرمایید ضمن توجه ویژه به این دستور، در صورت وجود چنین رویه‌ای در شرکت‌های ذیل صندوق بازنشستگی، جلوگیری لازم بعمل آید. 

وی تاکید کرد: شرکت‌های ذیل صندوق بازنشستگی کشوری از اموال و دارایی بازنشستگان  بوده و حراست، صرفه جویی و مراقبت حداکثری از آن وظیفه اصلی ما مدیران است.

انتهای پیام/
ویژه خواری صندوق بازنشستگی کشوری نعمت الله ترکی هدیه خاص پاداش مالی هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر