کد خبر: 1332576 A

توقف فعالیت لبنیات پاک قلعه گنج به دلیل‌ مشکلات زیست محیطی

فعالیت تولیدی کارخانه لبنیات پاک قلعه گنج به دلیل مشکلات زیست محیطی موقتا متوقف شد که در نتیجه آن تعدادی کارگر بلاتکلیف شدند.

توقف فعالیت لبنیات پاک قلعه گنج به دلیل‌ مشکلات زیست محیطی

به گزارش خبرنگار ایلنا، برخی منابع کارگری در استان کرمان گفتند: کارخانه لبنیات پاک قلعه گنج به دلیل مشکلات زیست محیطی امکان فعالیت تولیدی ندارد.

در خصوص علت توقف فعالیت تولیدی این واحد صنعتی گفته می‌شود؛ معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی به دلیل نداشتن تاییدیه محیط زیست برای ساخت تصویه خانه مجوز فعالیت کارخانه را تمدید نمی‌کند.

مدیرعامل کارخانه لبنیات پاک قلعه گنج در این‌باره گفته است: اداره محیط زیست اصرار دارد تصفیه خانه‌ای برای مواد خروجی ایجاد کنیم و معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هم به دلیل نبود مجوز محیط زیست مجوز فعالیت ما را تمدید نکرده است.

فرهاد بنایی اظهار کرد: در حال انجام اصلاحاتی در کارخانه هستیم، کارگران نیز ماهانه حقوق خود را دریافت می‌کنند و همزمان در حال آموزش هستند.

بنایی با بیان اینکه زنجیره تولید مجموعه دچار مشکل شده است، اضافه کرد: مجتمع پرورش «بز مورسیا» که شیر آن در این کارخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد، مجبور به فروش  شیر خام آن در خارج از کارخانه است.

انتهای پیام/
لبنیات پاک قلعه گنج
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر