خبرگزاری کار ایران

کارکنان رسمی نفت: ماده ۱۰ و ترمیم حقوق چه شد؟

asdasd
کد خبر : ۱۳۱۹۹۸۰

کارکنان رسمی نفت از تعلل در تحقق وعده‌ها انتقاد دارند.

جمعی از کارکنان رسمی نفت در تماس با خبرنگار ایلنا، از عدم تحقق وعده‌ها در سال جاری انتقاد کردند. 

به گفته آنها، مدیران وزرات نفت و شخص وزیر و معاونان او، بارها وعده داده بودند که مطالبات کارکنان دولت در اسرع وقت برآورده می‌شود؛ آن‌ها گفته بودند که تا قبل از پایان سال ۱۴۰۱، اجرای قوانین بر زمین مانده محقق می‌شود اما متاسفانه بازهم کار را به سال بعد انداختند. 

اشاره این کارکنان به اظهارات اخیر مدیرمنابع انسانی وزارت نفت است که اعلام کرده «انشالله سال بعد ماده ۱۰ و برخی دیگر از مطالبات کارکنان نفت برآورده می‌شود». 

یکی از کارکنان رسمی نفت در این رابطه می‌گوید: اجرای ماده ۱۰ مدتهاست که مطالبه‌ی کارکنان رسمی نفت است؛ ماده ۱۰ قانون نفت، مصوبه‌ای است که سال ۹۱ مراحل تصویب را گذرانده و لازم الاجرا شده اما بعد از ده سال خبری از اجرای آن نیست. 

او ادامه می‌دهد: مساله بعدی، ترمیم فیش‌های حقوقی است که قول داده بودند در سال جاری انجام می‌شود ولی حالا همه اینها را باز به سال بعد موکول کردند. 

کارکنان رسمی نفت می‌گویند: ما سال گذشته و امسال از تمام مجاری قانونی مطالبه‌گری کردیم؛ تمام راه‌ها را آزمودیم و وعده شنیدیم؛ چرا بازهم وعده سال بعد را می‌دهند؟

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز