کد خبر: 1260055 A

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد در شاهرود خبر داد:

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: افتخار می‌کنیم که امانتدار بازنشستگان فولاد هستیم و رضایتمندی حداکثری این عزیزان را هدف اصلی خویش قرار دادیم.

به گزارش ایلنا، حسین عامریان(مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد) در دیدار عمومی با بازنشستگان صندوق در سالن اجتماعات شرکت زغالسنگ البرز شرقی در شاهرود ضمن تشریح اقدامات و دستاوردهای تیم مدیریتی جدید صندوق در حوزه‌های مختلف به موضوع درمان بازنشستگان اشاره کرد و گفت: بازنشستگان ما در سنی هستند که نیاز به حمایت‌های درمانی دارند و موضوع درمان دغدغه آن‌هاست به همین دلیل سرانه درمان آن دسته از بازنشستگان فولاد که صندوق متکفل آن است را حدود ۱۰۰ درصد افزایش دادیم که در کشور و در مقایسه با سایر صندوق‌ها بی‌سابقه است. 

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: افتخار می‌کنیم که خدمتگزار و امانتدار بازنشستگان فولاد هستیم و رضایتمندی حداکثری این عزیزان را هدف اصلی خویش قرار دادیم. 

وی افزود: سال گذشته سرانه درمان هر بازنشسته صندوق حدود ۲۷۰ هزار تومان بود که در سال جاری این عدد با افزایش حدود ۱۰۰ درصدی به ۵۰۰ هزار تومان رسیده ضمن اینکه سرانه خدمات پرستاری ۵۰ درصد و سرانه سمعک را نیز تا دو برابر افزایش دادیم. 

عامریان با اشاره به نظارت و حساسیت ویژه صندوق درباره خدمات درمانی بازنشستگان در قرارداد با شرکت بیمه‌گر تصریح کرد: جهت رفاه حال بازنشستگان، فرانشیز درمان که یک موضوع مرسوم در همه بیمه‌های درمانی است را حذف کردیم و برای بیماران صعب العلاج نیز حمایت‌های ویژه‌ای را در نظر گرفتیم. 

وی با اشاره به موضوع رفاهیات نیز گفت: در سالهای گذشته، عمده خواسته‌های بازنشستگان در دو موضوع همسان‌سازی و درمان بود و رفاهیات موضوع فراگیری در مطالبات آن‌ها نبود. ما برای اولین بار در بودجه صندوق سرفصل جداگانه‌ای برای رفاهیات در نظر گرفتیم و قصد داریم برای بازنشستگانی که حقوق کمتری دریافت می‌کنند یارانه امور رفاهی در نظر می‌گیریم. 

عامریان ادامه داد: البته موضوع رفاهیات فقط در سفر خلاصه نمی‌شود و ابعاد مختلفی دارد که تکریم بازنشستگان از این جمله است. همایش‌هایی هم که برگزار کردیم در راستای تکریم و تجلیل از بازنشستگان بوده است. 

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: هر چند در دوره کنونی مبلغ وام و شمار وام گیرندگان را افزایش دادیم اما برای افزایش مجدد مبلغ وام و تعداد وام گیرندگان برنامه‌ریزی کرده‌ایم. 

وی با تشکر ویژه از زحمات باباخانی معاون پیشین فنی و عملیات بیمه‌ای صندوق و با تمجید از روحیه جهادی و انقلابی افراسیابی سرپرست این معاونت و همچنین جرجانی رئیس امور بازنشستگی شاهرود گفت: امیدواریم دعای خیر شما عزیزان همواره یار و یاور همکاران ما باشد و ما بتوانیم گام‌های موثرتری برای خدمت به شما برداریم. 

گفتنی است در این جلسه تعدادی از بازنشستگان فولاد ضمن تقدیر و تشکر از سفر مدیرعامل صندوق به شاهرود به بیان مشکلات خود به ویژه در حوزه درمان و حقوق پرداختند.

 

انتهای پیام/
صندوق بازنشستگان فولاد سرانه درمان بازنشستگان حسین عامریان زغالسنگ البرز شرقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر