کد خبر: 1235952 A

اداره‌کل توسعه منابع انسانی وزارت کار با همکاری ادارات‌کل اجرایی در استان‌ها در سال ۱۴۰۱ اقدام به جذب و به کارگیری تعدادی نیروی متخصص، نخبه و متعهد با مدرک تحصیلی دکتری، فوق لیسانس و لیسانس جهت اعزام ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ کرده است.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی وزارت کار، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد ‌‌شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه (کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور اقدام کند.

در این راستا  اداره‌کل توسعه منابع انسانی این وزارتخانه با همکاری ادارات‌کل اجرایی در استان‌ها در سال ۱۴۰۱ اقدام به جذب و به کارگیری تعدادی نیروی متخصص، نخبه و متعهد با مدرک تحصیلی دکتری، فوق لیسانس و لیسانس جهت اعزام ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ کرده است. 

متقاضیان امریه سربازی می‌توانند از تاریخ ۵ خرداد تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ با مراجعه به سامانه مردم یار (تعاون یارقدیم) این وزارتخانه به آدرس اینترنتی taavonyar. mcls. gov. ir از شرایط پذیرش و جذب در ادارات‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها اطلاع و ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام/
وزارت رفاه عبدالملکی امریه در وزارت کار سرباز برای وزارت کار کارکنان وظیف وزارت کار ثبت نام امریه وزارت کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر