کد خبر: 1131457 A

کارگران شهرداری «قلعه خواجه» در استان خوزستان حدود 6 ماه دستمزد پرداخت نشده، دارند.

یک منبع کارگری در استان خوزستان در تماس با خبرنگار ایلنا، از حدود ۶ ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده کارگران شهرداری «قلعه خواجه» واقع در شهرستان اندیکا خبر داد.

او با بیان اینکه در شهرداری قلعه خواجه حدود ۴۰ نفر در بخش‌های مختلف مشغول به کار هستند که حدود ۶ماه دستمزد پرداخت نشده دارند، گفت: علاوه بر حقوق، بخشی از حق بیمه کارگران به تامین اجتماعی پرداخت نشده است.

به گفته وی؛ علارغم پیگیری‌های مکرر کارگران شهرداری قلعه خواجه برای دریافت حقوق، هنوز مسئولان این شهر پاسخ قانع‌کننده‌ای به درخواست‌های آن‌ها نداده‌اند.

او با ابراز نگرانی از وضعیت بوجود آمده برای کارگران شهرداری قلعه خواجه اظهار داشت: در صورت ادامه این وضعیت در ماه‌های آینده، مطالبات آن‌ها بیشتر و انباشته‌تر خواهد شد.

او با بیان اینکه گرانی امان کارگران را بریده و خسارات غیرقابل جبرانی به زندگی‌مان آن‌ها وارد کرده است، با درخواست از مسئولان استانی برای پیگیری مطالبات کارگران قلعه خواجه گفت: شهرداری قلعه خواجه به دلیل کمبود منابع مالی امکان پرداخت حقوق کارگران را ندارد، به همین دلیل از همه مسئولان و نهادهای مرتبط استانی درخواست کمک و چاره‌اندیشی داریم، چراکه بیشتر از این کارگران تحمل بی‌پولی را ندارند.

انتهای پیام/
کارگران خوزستان شهرستان اندیکا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر