کد خبر: 1126786 A

جمعی از پذیرفته‌نشدگان آزمون استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی برای دومین روز متوالی در مقابل ساختمان مجلس تجمع کردند.

یکی از آموزشیاران نهضت سوادآموزی در گفتگو با خبرنگار ایلنا گفت: در ادامه تجمع دیروز، تعدادی از آموزشیاران و آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی شب گذشته را در خیابان و پارک حوالی ساختمان مجلس سپری کردند و صبح امروز با طلوع آفتاب به تجمع اعتراضی‌شان ادامه دادند.

وی ادامه داد: آموزشیاران نهضت سوادآموزی را افرادی تشکیل می‌دهند که با سوابق ۱۰ تا ۱۵ساله در مناطق محروم کشور خدمت کرده‌اند.

به گفته نماینده آموزشیاران نهضت سوادآموزی، تجمعات اعتراضی این گروه از پذیرفته‌نشدگان آزمون استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی تا مشخص شدن وضعیت شغلی آن‌ها ادامه پیدا خواهد کرد.

بنا به اظهارات معترضان، برخی نمایندگان مجلس پیش‌تر وعده پیگیری وضعیت شغلی آن‌ها را با جذب همه شش هزار نهضتی را در آزمون یکم مرداد مطرح کرده بودند که متاسفانه بعد آزمون نیمی از نهضتی‌ها برای ادامه همکاری با وزارت آموزش وپرورش جا مانده‌اند.

تجمع‌کنندگان در پلاکاردی خواستار رفع تبعیض وی عدالتی در حق آموزشیارانی که سال‌ها در مناطق محروم زحمت کشده‌اند، شده و گفتند: از صبح دیروز بین وزارت آموزش و پرورش و مجلس پاسکاری می‌شویم و هنوز هیچیک از مسئولان به ما پاسخ نداده‌اند.

پذیرفته‌نشدگان آزمون استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی از صبح دیروز (۱۳ شهریور ماه) برای پیگیری وضعیت شغلی خود عازم تهران شده و مقابل ساختمان مجلس و وزار آموش وپرورش تجمع کرده‌اند.

انتهای پیام/
اعتراض پذیرفته‌نشدگان آزمون نهضت سوادآموزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر