خبرگزاری کار ایران

درخواست واکسیناسیون در کلونی‌های کارگری/ در خطوط تولید در معرض خطر هستیم!

asdasd
کد خبر : ۱۱۱۸۷۱۶

کارگران شهرک‌های صنعتی خواستار واکسیناسیون کرونا هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تعطیلی کرونا شامل حال کارگران بسیاری در خطوط به هم فشرده تولید نمی‌شود؛ این در حالیست که احتمال ابتلا در سوله‌ها یا سالن‌های تولید به شدت بالاست.

برخی کارگران در تماس با ایلنا، ضمن شرح شرایط دشوار و پرخطر خود، خواستار در اولویت قرار گرفتن برای واکسن کرونا شدند؛ از کارگران اورهال پارس جنوبی گرفته تا کارگران شهرک صنعتی کاوه در شهرستان ساوه.

یک کارگر تولیدی ساوه می‌گوید: وقتی قرار نیست خط تولید بسیاری از محصولات متوقف شود و اصولاً نمی‌تواند هم متوقف شود، بهتر است که برای واکسیناسیون ما اقدام فوری صورت دهند.

یک کارگر پارس جنوبی، خواستار واکسیناسیون فوری تمام کارگران پالایشگاهی و اورهال شد و گفت: کار تعمیرات در تابستان به نوبه خود خطرناک و سخت است و امسال نیز بحران کرونا مزید بر علت شده است؛ ما نگران خانواده‌هایمان هستیم و انتظار داریم در روند واکسیناسیون کارگران به خصوص آن‌هایی که تعطیلی ندارند یا در محیط‌های مشترک کار و استراحت می‌کنند، تعجیل کنند.

در عین حال، کارگران ساختمانی و پروژه‌ای که نیاز به کار در همین دوران سخت دارند و نمی‌توانند بدون دغدغه در خانه بنشینند، خواستار واکسیناسیون خود شدند و اعلام کردند: انجمن‌های صنفی باید برای این مهم اقدام کنند.

 این در خواست‌ها در حالی مطرح می‌شود که کارگران باید تا زمان اعلام سنی واکسیناسیون منتظر بمانند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز