کد خبر: 1106833 A

مدیرعامل معدن زغال سنگ البرز شرقی تغییر کرد

کارگران معدن زغال سنگ البرز شرقی از تغییر مدیرعامل این واحد معدنی خبر دادند و اظهار امیدواری کردند که مدیریت جدید بتواند از عهده تامین مطالبات صنفی آن‌ها برآید.

مدیرعامل معدن زغال سنگ البرز شرقی تغییر کرد

منابع کارگری در معدن زغال سنگ البرز شرقی در استان سمنان به خبرنگار ایلنا گفتند: صبح امروز (سه شنبه(۲۹ تیرماه) با حضور برخی مسئولان دولتی و مدیران ارشد شرکت البرز شرقی، مراسم تودیع «منصور شریف» و معارفه «بابک براتی» به عنوان مدیرعامل جدید این واحد معدنی برگزار شد.

کارگران با بیان اینکه طی چند سال گذشته واحد تولیدکننده زغال سنگ از مدیریت خوبی برخوردار بوده و عمده مطالبات کارگران پرداخت می‌شد، افزودند: آقای منصور شریف بازنشسه شده‌اند و در زمان مدیریت ایشان کارگران از وضعیت شغلی و پرداخت مطالبات معوقه خود احساس رضایت داشتند.

به نقل از کارگران این واحد معدنی گفته می‌شود؛ این واحد معدنی سابقه سوءمدیریت مدیران قبلی را دارد که موجب خسارت زیادی برای کارگران معدن و در نهایت تعویق چندین ماه مطالبات مزدی آن‌ها شده بود اما با حضور آقای شریف بخش زیادی از این مشکلات برطرف شد.

طبق گفته کارگران در حال حاضر حدود هزار وپانصد کارگر در معادن زغال سنگ البرز شرقی مشغول کارند که در نتیجه عملکرد مناسب مدیرعامل بازنشسته شده، مطالبات مزدی آن‌ها به روز شده است، به گفته این کارگران هم اکنون مهمترین دغدغه و نگرانی آن‌ها اهلیت داشتن مدیریت جدید در اداره این واحد معدنی است.

انتهای پیام/
تغییر مدیر عامل معدن زغال سنگ البرز شرقی مراسم تودیع معارفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر