کد خبر: 379526 A

فرماندار شهر کرد:

فرماندار شهرکرد گفت: چنانچه افراد از نظر اعتقادی به مرحله ای برسند که بتوانند بین امور خیر و شر تمییز قائل شوند باعث کاهش گرایش به اعتیاد می شود.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه روابط عمومی فرمانداری شهر کرد، حمید ملک پور در نشست کارگاه آموزشی آشنایی یا سوء مصرف مواد مخدر اظهار داشت: چنانچه افراد از نظر اعتقادی به مرحله ای برسند که بتوانند بین امور خیر و شر تمییز قائل شوند و آن را به خوبی تشخیص دهند می توان امیدوار بود که آمار معتادان به مواد مخدر بسیار کم شود.

وی با بیان اینکه خانواده‌ها نقش بسزایی در پیشگیری از اعتیاد فرزندانشان دارند، گفت: خانواده ها باید فرزندانشان را در برابر اعتیاد واکسینه کنند چرا که بی توجهی خانواده ها راه را برای سودجویان باز می‌کند.

ملک پور با اشاره به اینکه تاثیر پذیرترین افراد جامعه جوانان هستند و هدف دشمن آلوده کردن جوانان و سلب هویت از قشر بالنده جامعه است، گفت: دشمنان ایران اسلامی هر بار از روشی جدید برای مبارزه با این مرز و بوم وارد شده اند و اکنون در مقابله با جنگ نرم دشمن و در برابر هجمه‌های فرهنگی باید از طریق فعالیت های فرهنگی، کارهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی به مردم به خصوص قشر جوان در برابر افکار شوم دشمن بایستیم.

فرماندار شهرستان شهرکرد خاطر نشان کرد: شهرداری‌ها می‌توانند در خصوص اطلاع رسانی نقش مهمی داشته باشند و با نصب تابلو و دیوار نویسی مردم جامعه را نسبت به آسیب های ناشی از مواد مخدر آگاه کنند.    

اعتیاد ایران اسلامی جنگ شهرداری شهرکرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر