کد خبر: 164982 A

شهردار شهرکرد:

نخستین جشنواره یکروزه ی طناب زنی استان با هدف ایجاد روحیه نشاط، شادمانی و ارتقاء سطح سلامت بین شهروندان با معرفی برترین ها در پارک ملت این شهر به کار خود پایان داد.

شهردار شهرکرد در مراسم اختتامیه این جشنواره اظهار داشت: در این همایش ورزشی ۴۷۰ نفر ورزشکار شامل ۲۵۰ نفر خانم و ۲۲۰ نفر آقا شرکت نمودند.

به گزارش ایلنا از شهر کرد، نورالله غلامیان دهکردی افزود: شرکت کنندگان جشنواره در ۴ ماده سرعت ۳۰ ثانیه، نمایشی ۴۵ ثانیه یک نفره، تیمی ۴ نفره و جفت ۳۰ ثانیه با هم به رقابت پرداختند.

وی تصریح کرد: در پایان جشنواره نفرات برتر در رده های سنی مختلف توسط هیئت داوران معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

شهردار شهرکرد شهروند سالم را محور شور و نشاط اجتماعی در شهر عنوان کرد و گفت: در سال جاری برنامه های شاد و متنوعی در سطح محلات و پارکهای مرکز استان برگزار خواهد شد.

در حاشیه این جشنواره که با استقبال خوب شهروندان همراه بود برنامه های مختلفی شاد هنری و ورزشی برگزار شد و کودکان و نوجوانان در قالب گروههای مختلف به اجرای حرکات طناب زنی پرداختند.

در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره طناب زنی استان که به همت شهرداری شهرکرد و شورای اسلامی شهر در پارک ملت شهرکرد برپا شد، شهردار شهرکرد، اعضای شورای اسلامی شهر، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، ورزش دوستان و جمعی از مدیران شهری و استانی حضور داشتند.

اعضای شورای اسلامی شهر رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت رقابت سلامت شور و نشاط شورای اسلامی شهر شهرداری کودکان و نوجوانان ملت شهرکرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر