کد خبر: 164980 A

همزمان با سراسر کشور در دانشگاه شهرکرد انجام پذیرفت؛

مرحله‌ی اول نوزدهمین المپیاد علمی دانشجویان مقطع کارشناسی، اردیبهشت ۹۳، همزمان با سراسر کشور، در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.

همزمان با سراسر کشور مرحله‌ی اول نوزدهمین المپیاد علمی دانشجویان مقطع کارشناسی کشور، با هدف کشف استعدادهای درخشان، تشویق و ترغیب دانشجویان به مطالعه وتحقیق و همچنین ایجاد فرصت‌های مناسب برای اعتلای علمی آناناردیبهشت ۹۳ با حضور ۲۶ نفر از دانشجویان ممتاز دانشگاه شهرکرد، در این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش ایلنا از شهرکرد در این مرحله از المپیاد دانشجویی، دانشجویان دانشگاه‌های قطب‌های ۸ گانه‌ی کشور، در ۱۰ رشته‌ شامل: زبان و ادبیات فارسی، ادبیات داستانی، ژنتیک، زیست‌شناسی عمومی، مهندسی مکانیک، مهندسی برق(گرایش‌های الکترونیک و قدرت)، مهندسی عمران، مهندسی کشاورزی(گرایش‌های زراعت و اصلاح نباتات) و رشته‌ی حقوق، به رقابت پرداختند.

گفتنی است نتایج مرحله‌ی اول این المپیاد اواخر خرداد ماه اعلام خواهد شد و برگزیدگان هر قطب به دور نهایی المپیاد کشور راه خواهند یافت.

شایان ذکر است برگزیدگان برتر مرحله‌ی نهایی المپیاد دانشجویی کشور، از بورس‌های تحصیلی در مقاطع بالاتر، امکان ادامه‌ی تحصیل بدون آزمون ورودی در مقطع کارشناسی ارشد و دیگر تسهیلات بنیاد ملی نخبگان و دفتراستعدادهای درخشان وزارت علوم بهره‌مند می‌شوند.

برق حقوق زبان و ادبیات فارسی زیست شناسی ژنتیک کارشناسی مقطع کارشناسی ارشد مکانیک وزارت علوم شهرکرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر