کد خبر: 248495 A

رئیس مجلس:

مباحثی که دولت در خارج از مجلس اعلام کرده که برداشتی از صندوق توسعه ملی نداشته، درست نبوده است، اشتباهاتی رخ داده و آقای وزیر در کمیسیون بودجه قبول کرده که این اشتباه رخ داده و درست نبوده است.

رئیس مجلس با بیان اینکه برداشت اعتبارات از صندوق توسعه ملی باید با مصوبات ستاد تدابیر ویژه کنترل می شد گفت: مباحثی که دولت در خارج از مجلس اعلام کرده که برداشتی از صندوق توسعه ملی نداشته، درست نبوده است.

به گزارش ایلنا، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز(سه‌شنبه ۱۴ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی، پس از اظهارات میرکاظمی و استماع سخنان وزیر اقتصاد گفت: باید تدبیری در این زمینه اندیشیده شود، گاهی وزرا تصمیماتی می‌‌گیرند که مورد ایراد مجلس است، در تصمیم اخیر یعنی برداشت ۴.۱ میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی، باید قانونی بودن این تصمیم با مصوبات ستاد تدابیر ویژه اقتصادی کنترل و تطبیق داده می‌شد تا اینگونه مباحثپیش نیاید.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: مباحثی که دولت در خارج از مجلس اعلام کرده که برداشتی از صندوق توسعه ملی نداشته، درست نبوده است، اشتباهاتی رخ داده و آقای وزیر در کمیسیون بودجه قبول کرده که این اشتباه رخ داده و درست نبوده است.

اقتصاد بودجه دلار دولت رئیس مجلس شورای اسلامی صندوق توسعه ملی علی لاریجانی مجلس شورای اسلامی درست مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر