کد خبر: 236324 A

نسخه ios همراه بانک صادرات ایران منتشر و بر روی وب سایت اینترنتی این بانک به نشانی www. bsi. ir قرار گرفت.

نسخه ios همراه بانک صادرات ایران منتشر و بر روی وب سایت اینترنتی این بانک به نشانی www. bsi. ir قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای خدمت‌رسانی بهتر و با نیازسنجی مشتریان، لزوم به روز رسانی نرم افزارهای حوزه بانکداری الکترونیک را سرلوحه کار خود قرار داده و بر همین اساس نسخه ios همراه بانک صادرات ایران را در سایت این بانک منتشر نموده است.

بر اساس این گزارش این نرم افزار بر روی دستگاه‌های با سیستم عامل ios نظیر iphone، ipad و mini pad قابل نصب و اجرا می‌باشد و کاربران گرامی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت اینترنتی بانک صادرات ایران به نشانی www. bis. ir بخش همراه بانک، راهنمای کاربران، مقررات و شرایط استفاده از همراه بانک صادرات ایران را مطالعه و سپس با دستگاه خود که به شبکه اینترنت متصل است به فروشگاه نرم افزاری سیبچه به نشانی www. sibche. ir(بخش تجارت) مراجعه نمایند.

گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢۶٥٠ شعبه در سراسر کشور، صدور بیش از ۴٣ میلیون کارت الکترونیک، ٣٨۴ هزار مشتری اینترنتی، ثبت نزدیک به ۴ میلیون تراکنش موفق بر روی سامانه همراه بانک صادرات ایران طی آبان ماه سال جاری و ارایه انواع خدمات الکترونیکی نوین بانکی به عنوان بزرگترین بانک خصوصی بورسی کشور در خدمت آحاد هموطنان گرامی می‌باشد.

بانک صادرات نرم افزار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر