کد خبر: 217044 A

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر رفع مشکلات سازمان اموال تملیکی در اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر رفع مشکلات سازمان اموال تملیکی در اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سازمان اموال تملیکی، ارسلان فتحی پور و هیات همراه با حضور در مدیریت جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران از نزدیک با عملکرد و نحوه ارائه خدمات این مدیریت آشنا شدند.

وی با ابراز رضایت از عملکرد این سازمان و ارائه خدمات به خدمت گیرندگان، اظهار داشت: اجرای مطلوب قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سبب شفافیت و سلامت اقتصاد کشور خواهد شد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: همکاری مستمر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی سبب تحقق مطلوب تر برنامه های پیش بینی شده کشور در حوزه اقتصادی می شود.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان اموال تملیکی، نیز در این بازدید در خصوص عملکرد این سازمان در حوزه فروش اموال منقول و غیر منقول مطالبی گفت: با توجه به ابلاغ قانون جدید قاچاق کالا و ارز و چگونگی اجرای آن به گونه ای که بتوانیم نقش سازمان را به طور موثرتری ایفا نمائیم خواهان همکاری و مساعدت بیشتر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در این بخش هستیم.

اردشیر محمدی با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی این سازمان گفت: برگزاری مزایده الکترونیکی، تحقق برنامه های سازمان در خصوص رسیدن به سود دهی و تعیین تکلیف اموال در کوتاهترین زمان ممکن از اهم این اقدامات بوده است.

استان تهران اقتصاد کشور روابط عمومی سازمان قاچاق کالا و ارز قانون کمیسیون اقتصادی مبارزه با قاچاق کالا و ارز مجلس شورای اسلامی مزایده مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر