کد خبر: 189904 A

مدیر عامل بانک ملی ایران، خانواده ۲۰۰هزارنفری بانک ملی را تحت پوشش کامل درمان، بدون سقف و فرانشیز در بخش بستری کرد.

مدیر عامل بانک ملی ایران، خانواده ۲۰۰هزارنفری بانک ملی را تحت پوشش کامل درمان، بدون سقف و فرانشیز در بخش بستری کرد.

به گزارش ایلنا، در بانک ملی ایران ارائه خدمات رفاهی مطلوب از بدو تأسیس بانک در سال ۱۲۰۷ به کارکنان با هدف تأمین امنیت روحی و روانی به طور مداوم در سرلوحۀ کار بوده است. این خدمات به ویژه در حوزه درمان بصورت ویژه مورد توجه قرار گرفتند تا اینکه با تأسیس بیمارستان بانک در سال ۱۳۵۳ خدمات درمانی با بالاترین سطح کیفی ارائه گردیده است. لیکن پس از گذشت سال‌ها با افزایش جمعیت خانواده بزرگ بانک، پیشرفت سریع تکنولوژی و تأسیس مراکز درمانی تخصصی و فوق تخصصی، ظرفیت و امکانات بیمارستان بانک ملی پاسخگوی نیاز کارکنان شاغل، بازنشسته و وظیفه‌بگیر و خانواده‌های ایشان در جای جایِ کشور عزیزمان نبوده و مدت‌هاست که نیاز به ایجاد تحوّل در حوزه درمان احساس شده است. مضاف بر این‌که همکاران در تهران و یا مراجعین از استان‌ها به تهران فقط محدود به استفاده از امکانات بیمارستان بانک بوده‌اند که این خود مغایر با حقوق و منشور اخلاقی بیمار است.

خوشبختانه دکتر همتی با ورود به بانک ملی این معضل و مشکل اساسی در حوزۀ خدمات درمانی بانک را به خوبی احساس و در همان ماه‌های اول برنامۀ ایجاد تحول از طریق واگذاری امور درمانی به شرکت‌های بیمه را مطرح و بخش‌های مختلف مسئول را مأمور بررسی و تحقیق این امر نمود.

با انعقاد قرارداد بین بانک ملی و بیمه البرز که در تاریخ ۳۰/۴ / ۹۳ اتفاق افتاد و البته که این واقعه میمون و مبارک ماحصل ماه‌ها کار تحقیق کارشناسی درحوزه خدمات درمانی، مسائل مالی و از همه مهم‌تر ایجاد اطمینان از ارتقا ملموس کیفیت امور درمانی می‌باشد، همگان شاهد وقوع اتفاقی بی‌سابقه در ارتقاء سطح کیفی درمان کارکنان و خانواده ۲۰۰هزار نفری بانک ملی خواهند بود. آن‌چه بسیار حائز اهمیت است اینست که هریک از کارکنان شاغل یا بازنشسته، وظیفه بگیر و افراد تحت تکفل ایشان بدون کمترین بوروکراسی می‌توانند از خدمات درمانی در بخش بستری در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت بیمه البرز(که شامل اکثریت مراکز درمانی دولتی و خصوصی در سراسر کشور می‌شود) بهره‌مند شوند. از دیگر مزایای بی‌سابقه این اقدام به صرفه‌جویی در هزینه‌ها، ایجاد مرکز Call Center برای پاسخ‌گویی ۲۴ساعته و بسیاری از خدمات دیگر می‌توان اشاره نمود. امید داریم مسئولین بانک ملی اطلاعات کامل این تفاهم‌نامه را برای اطلاع کارکنان منتشر نمایند.

لازم است علاوه به تبریک به مدیرعامل بانک ملی ایران بخاطر این اقدام مهم به مسئولین هوشمند شرکت بیمه البرز که موفق به ارائه خدمت به این مهمی به خانواده بزرگترین بانک جهان اسلام و کشور شده‌اند نیز تبریک گفت.

بی‌سابقه‌ترین اقدام کاهش هزینه های درمانی در بانک ملی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر