کد خبر: 164515 A

وزیر کشور:

همچنین قرار است بیش از چهارهزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از این مبلغ در حوزه سلامت و بهداشت سرمایه گذاری شود و بعد از ۱۵ اردیبهشت مردم شاهد خدمات بیشتری در بیمارستانها خواهند بود

وزیر کشور گفت: تدبیر دولت در سال گذشته سبب ایجاد ثبات در اقتصاد کشور و کاهش مشکلات شد.

به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی فضلی گفت: امسال مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها اجرایی می شود و دشمنان قصد دارند نشان دهند مردم در اجرای این مرحله با دولت همراه نیستند.

وی گفت: به لطف خدا این مرحله را با همراهی: و همدلی مردم تاکنون بخوبی پشت سرنهاده ایم و رقمی معادل ۸ یا ۹ هزار میلیارد تومان از محل انصراف از یارانه ها بدست خواهد آمد.

وی افزود: دولت مصمم است بیش از دو هزار میلیارد تومان از این مبلغ را در صنعت برق سرمایه گذاری کند، زیرا در این بخش دچار مشکل هستیم.

وزیر کشور افزود: همچنین قرار است بیش از چهارهزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از این مبلغ در حوزه سلامت و بهداشت سرمایه گذاری شود و بعد از ۱۵ اردیبهشت مردم شاهد خدمات بیشتری در بیمارستانها خواهند بود.

وی گفت: از این مبلغ حدود دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای امنیت غذایی اقشار آسیب پذیر هزینه خواهیم کرد که تاکنون ۱۱ میلیون نفر شناسایی شده و مابقی هم به مرور و اگر نیاز باشد از طریق کمیته امداد شناسایی شده و مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

وی با اشاره به سال ˈاقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادیˈ بیان کرد: در این سال باید چند برابر سال های قبل، ایثارگرانه و با وحدت کار کنیم.

رحمانی فضلی اظهار کرد: نیازمند نقد منصفانه و کارشناسانه در کنار همدلی و همراهی همگانی هستیم.

در پایان این مراسم وزیر کشور با حضور در منزل دو شهید در خیابان آل احمد با خانواده آنها دیدار و گفت وگو کرد.

دشمنان قصد دارند نشان دهند مردم در اجرای مرحله مرحله دوم هدفمندی با دولت همراه نیستند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر