کد خبر: 164447 A

از روز شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه جاری بازرسان مدیریت کل نظارت بر بانک‌ها و موسسات اعتباری بانک مرکزی در سرتاسر کشور با مراجعه به شعب و واحدهای ذیربط آن بانک / موسسه بر حسن اجرای تفاهم نامه مذکور نظارت خواهند داشت.

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با صدور بخشنامه‌ای به مدیران عامل بانکهای دولتی، غیردولتی و موسسات اعتباری بر اجرای دقیق تفاهم نامه اخیر تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، پیرو بخشنامه شماره۲۹۷۳۹/۹۳ مورخ هشتم اردیبهشت ماه امسال و در راستای نظارت بر حسن اجرای تفاهم‌های به عمل آمده میان کلیه بانک‌ها و موسسات اعتباری مجاز کشور(درخصوص تعیین نرخ‌های سود علی الحساب سپرده‌های کوتاه مدت و مدت دار)، از روز شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه جاری بازرسان مدیریت کل نظارت بر بانک‌ها و موسسات اعتباری بانک مرکزی در سرتاسر کشور با مراجعه به شعب و واحدهای ذیربط آن بانک / موسسه بر حسن اجرای تفاهم نامه مذکور نظارت خواهند داشت.

همچنین با عنایت به مراتب فوق، خواهشمند است دستور فرمائید تمام شعب و واحدهای ذیربط آن بانک / موسسه اعتباری ضمن همکاری کامل با بازرسین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، هرگونه موارد تخلف یا تخطی از توافقات به عمل آمده توسط سایر موسسات را نیز با قید فوریت و به صورت مستند و مکتوب به شماره ۲۲۲۵۷۰۴۴ نمابر نمایند.
نظارت جدی بانک مرکزی بر اجرای مفاد تفاهم نامه اخیر با بانکها و موسسات اعتباری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر