کد خبر: 146513 A

در پی اجرای فاز دوم یارانه‌‌ها صورت گرفت؛

با اجرای فار دوم یارانه‌ها آثار روانی کاذب در حوزه تورم به وجود خواهد آمد که دولت برای مهار این آثار باید تمهیدات لازم را به کار ببرد.

عضو کمیسیون اقتصاد گفت: با اجرای فار دوم یارانه‌ها آثار روانی کاذب در حوزه تورم به وجود خواهد آمد که دولت برای مهار این آثار باید تمهیدات لازم را به کار ببرد.

عبدالکریم رجبی عضو کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی و نماینده مینو دشت در گفت‌ووگو با خبرنگار ایلنا در خصوص زمان اجرا شدن فاز دوم هدفمندی یارانه ها اظهار داشت بر اساس قانون از اول سال ۹۳ باید اجرایی شود اما از آنجا که دولت ملزم به مهیا کردن زمینه های لازم است تا خرداد یا تیر ماه زمان نیاز دارد
وی تصریح کرد: مطمئنا به دنبال اجرای فاز هدفمندی یارانه ها و به طبع ان افزایش حاملهای انرژی آثار روانی کاذب در حوزه تورم خواهیم داشت. که با تمهیدات مناسب دولت می تواند این تورم روانی را کنترل کند.
رجبی در خصوص نرخ تبعیضی بنزین بین تهران و شهرستان گفت: از آن جا که تعیین قیمت گذاری حامل‌های انرژی به عهده دولت است و این طرح زمینه فساد را در جامعه بالا می برد بعید می دانم حامل‌های انرژی که با یک کیفیت تولید و توزیع می شود با قیمت متفاوت در دسترس عموم قرار گیرد.

آثار روانی تورم با تمهیدات مناسب دولت مهار می‌شود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر