کد خبر: 135917 A

عضو شورای سیاست گذاری کنفرانس بین المللی مدیریت:

برگذاری این مجموعه کنفرانس‌ها در حوزه آموزش و مدیریت منجر به تغییر رفتار مدیران خواهد شد ضمن اینکه توانسته میزان علاقمندی و آگاهی مدیران و سازمان‌ها را که منجر به توسعه توانمندی و تغییر رفتار می‌شود، افزایش داده است.

به گفته عضو شورای سیاست گذاری کنفرانس مدیریت برگذاری این مجموعه همایش‌ها توانسته میزان آگاهی و مدیران را به توسعه توانمندی و تغییر رفتار افزایش دهد.

مجتبی اسدی عضو شورای سیاست گذاری کنفرانس بین المللی مدیریت با محریت بهبود فضای کسب و کار در خصوص رویکردهای همایش به خبرنگار ایلنا گفت: همایش طی ۱۱ سال گذشته با مشارکت دانشگاه‌ها و اساتید و سازمان‌های مختلف کشور نشکیل و تداوم یافته و توانسته سهم اثرگذاری در محیط کسب و کار و دانشگاه داشته باشد.

وی افزود: کنفرانس در دو بخش برگذار می‌شود که بخش علمی و پژوهشی آن در دانشگاه و با حضور دانشجویان برگذار شد و بخش علمی و کاربردی نیز که جمع بزرگی از مدیران کشور مخاطب آن هستند طی روزهای آتی برگذار خواهد شد.

اسدی با اشاره به اینکه کنفرانس از نظر میزان مقالات و همچنین کمیت و کیفیت شرکت کنندگان مناسب بوده، خاطرنشان کرد: برگذاری این مجموعه کنفرانس‌ها در حوزه آموزش و مدیریت منجر به تغییر رفتار مدیران خواهد شد ضمن اینکه توانسته میزان علاقمندی و آگاهی مدیران و سازمان‌ها را که منجر به توسعه توانمندی و تغییر رفتار می‌شود، افزایش داده است.

کسب و کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر