کد خبر: 692216 A

گردهمایی مدیران اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

همیشه مدیرانی بر راس امور قرار گرفته و پس از پایان دوره مدیریتی خود یا به سمتی دیگر منصوب می شوند و یا دچار بازنشستگی شده و از راس امور کنار می روند.

اما این تجارب ارزنده و مدیریتی که طی سالها توسط این عزیزان گردآوری شده به مثابه یک دایره المعارف مدیریتی در عرصه های مختلف است که راهگشای بسیاری از مشکلات امروز جامعه ما خواهد بود و مدیران جوان نیز می توانند از وجود چنین تجاربی بهره مند شوند.

اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اقدامی گرم در این سرمای پاییزی، مدیران کل امور ورزشی خود را از ابتدا تا کنون گردهم آورد تا هم خاطراتی را زنده نموده و هم تجلیلی از این خدمتگذاران به عرصه ورزش کشور انجام شده باشد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، روز گذشته مجموعه فرهنگی و ورزشی شهید معتمدی کارگران میزبان جمعی از مدیران اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود.

دایره المعارف ورزش کارگری وزارت کار روز گذشته متشکل بود از آقایان شیرانی، سید حسین موسوی ، محمد جواد محمدی، علیرضا ولی پور، محمد جواد گل پرور، محمود علیزاده، جواد رمضی، فرزاد حیدری وهمچنین بدلیل کسالت مهدی نجم(اولین مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) همسر ایشان در این گردهمایی حضور داشتند.

این درحالیست که جواد رمضی سرپرست فدراسیون ورزش کارگری به همراه فرزاد حیدری مدیرکل امور ورزشی و تنی چند از پیشکسوتان و بزرگان ورزش کارگری در هفته اخیر ملاقاتی را از آقای نجم داشتند که برای ایشان آرزوی سلامتی و بهبودی داریم.

این قبیل اقدامات ارزنده و فرهنگی همان روح پهلوانی و جوانمردی ورزش است که امروزه ورزش کشورمان بسیار به آن احتیاج دارد و جامعه امروز مدیریتی هم تشنه تلفیق تجارب مدیران پیشین با خلاقیت و نوآوری مدیران جوان است.

 

ورزش کارگری پاییز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر