کد خبر: 653722 A

باحضور نمایندگان منطقه 2 کشور انجام شد

نشست هماهنگی دومین جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران امروز با حضور نمایندگانی از استانهای منطقه 2 کشور در معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به ریاست فرزاد حیدری مدیرکل امور ورزشی و حامدی مشاور دکتر صادقی فر شکیل شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا  ، دومین جشنواره بزرگ تفریحی ورزشی رفاهی کارگران که به صورت خانوادگی برگزار خواهد شد

اینبار در سطح منطقه 2 کشور و ویژه استانهای آذربایجان شرقی و غربی – اردبیل ، گیلان – زنجان و همدان بین روزهای 14 تا 16 شهریورماه در مجموعه زیبای سنگاچین بندر انزلی برگزار می شود.

در نشست امروز که به منظور هماهنگی بیشتر و ارائه پیشنهادات برگزار شد نمایندگان استانهای منطقه دو کشور حضور داشتند و نقطه نظرات خود را بیان کردند.

همچنین معاونین و کارشناسان اداره کل امور ورزشی ، آقایان حامد حاجی پور مدیر مجموعه معتمدی ، مدنی معاون اداره کل امور اجتماعی ، مجید احتشامزاده نماینده فدراسیون ورزش کارگری ، عباس خوش اخلاق مدیر مجموعه سنگاچین نیز در این نشست حضور داشتند و هرکدام به تفکیک پیشنهادات و راهکارهای بهتر برگزار شدن دومین جشنواره را ارائه کرد

مدیرکل امور ورزشی کارگران در بخشی از سخنان خود گفت: آنچه که جشنواره امسال را متمایز از سال گذشته می کند حضور کارفرمایان و خانواده های ایشان در کنار کارگران است.

وی افزود: همچنین سعی کردیم از همکاران خودمان در معاونت فرهنگی و اجتماعی نیز تقاضا کنیم که مشارکت داشته باشند و از این رو جشنواره با حضور نمایندگانی از اداره کل امور اجتماعی و اداره کل امور فرهنگی در ابعاد گسترده تری برگزار می شود.

فرهنگی و اجتماعی معاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اردبیل دومین جشنواره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر