کد خبر: 653012 A

مدیرکل ورزش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اهواز:

مدیرکل امور ورزش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ما دنبال ورزش سلامت محور هستیم و از این رو با برگزاری جشنواره های ورزش خانوادگی و همچنین ایجاد شور و نشاط از طریق تفریحات سالم و ورزش های کاربردی ورزش را در جامعه کارگری توسعه می دهیم.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ورزش کارگران ، فرزاد حیدری در مجمع انتخاب رییس هیات ورزش کارگری استان خوزستان در اهواز، اظهار کرد: در وزارت تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی حوزه ورزش کارگری متولی صیانت از گروه کار است و یکی از وظایف ذاتی وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی، صیانت از نیروی کار محسوب می‌شود. همچنین باید بگویم که ما متولی ورزش حرفه‌ای نیستیم و وزارت ورزش و جوانان متولی این امر است.

وی با بیان اینکه ما مسوول ورزش سلامت‌محور هستیم، گفت: شعار ما و فدراسیون کارگری نیز ورزش، نشاط و بهره‌وری است؛ معتقدیم ورزش باید در خدمت سلامت کارگران باشد و ورزشی را باید برای کارگران طراحی کنیم که باعث کاهش آسیب‌های شغلی شود. به هر حال وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی مسوول مشاغل سخت و زیان‌آور نیز است. ورزش در حوزه کارگری باید باعث افزایش بهره‌وری تولید شود تا کارفرما با انگیزه کارگر خود را به مسابقات اعزام و برای آن هزینه کند.

مدیرکل ورزش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:ما معتقدیم ورزش کارگری باید در خدمت سلامت و جسم کارگر و باعث افزایش بهره‌وری تولید شود و از این‌رو است که به اهداف‌مان رسیده‌ایم. ما در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری جشنواره‌ها با حضور خانواده‌ها هستیم تا باعث نشاط بین جامعه کارگری شویم.

وی در پایان عنوان کرد: امیدوارم با رویکردی که در اداره‌کل تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی خوزستان وجود دارد، در حوزه ورزش کارگری شاهد کسب رتبه برتر کشور باشیم و به واسطه ورزش، بهره‌وری را در این استان افزایش دهیم.

مجمع انتخاباتی هیات ورزش کارگری استان خوزستان با حضور حیدری مدیرکل ورزش کارگران ، رمضی سرپرست فدراسیون کارگری ، مدیرکل کار خوزستان و اعضای مجمع برگزار شد که طی آن سیدحمید غفاری به عنوان رییس این هیات انتخاب شد.

عباس علوانی رییس سابق هیان ورزش کارگری خوزستان دوران خوب و بسیار فعالی را برای ورزش کارگران استان خوزستان رقم زده بود اما به دلیل ادامه تحصیل و مشغله زیاد امکان حضور به عنوان رییس هیات را نداشت.

جامعه سلامت شور و نشاط وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر