کد خبر: 628254 A

در نشست مشترک مسئولین ورزش کارگری ایران و فرانسه

در حاشیه برگزاری دومین دوره رقابت های جهانی ورزش شرکت ها در فرانسه، مسئولین ورزش کارگری کشورمان در جلسه ای با همتایان فرانسوی خود دیدار کردند.

به گزارش ایلنا، جواد رمضی سرپرست فدراسیون ورزش کارگری و فرزاد حیدری مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز گذشته در نشستی با امانوئل بونت رئیس فدراسیون ورزش کارگری فرانسه fsgt و همچنین سرکار خانم ماریون شز مارتین مدیر بین الملل این فدراسیون پیرامون راهکارهای توسعه ورزش در بین جامعه بزرگ کار و تلاش در کشورمان بحث و تبادل نظر کردند.

برهمین اساس در این نشست، مباحث مهمی پیرامون بهره گیری از ظرفیت های آموزشی در عرصه های مربیگری و داوری و مدیریتی ورزش، برگزاری تورنمنت های مشترک ورزشی و همچنین توسعه همکاریهای مشترک و تقویت جایگاه بین المللی در تشکیلات جهانی  ورزش کارگری مطرح و نتایج مطلوبی به دست آمد.

در پایان این دیدار نیز طرفین ضمن تاکید بر توسعه تعاملات فی مابین ، نسبت به بررسی ظرفیت های موجود در راستای انعقاد تفاهم نامه ای مشترک در حوزه ورزش کارگری تاکید نمودند و مقرر شد تا این تفاهم نامه در نشست آتی که احتمالا هم زمان با برگزاری کنگره سالانه کنفدراسیون جهانی ورزش کارگری CSIT  در کشور اسپانیا می باشد منعقد گردد.

در پایان این نشست یک روزه آقایان رمضی و حیدری از مجموعه های ورزشی کارگران در شهر پاریس بازدیدی را بعمل آورده و از نزدیک در جریان نحوه مدیریت مجموعه های ورزشی تحت نظر fsgt  قرار گرفتند.

فرانسه ورزش کارگری رقابت های جهانی شرکت ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر