کد خبر: 626844 A

ورزش کارگری با اجرای خوب ماده ۱۵۴ میتواند وارد مرحله جدیدی از دوران حیات خود شود. با استناد بر ماده ۱۵۴ بود که در دهه ۷۰ ورزشگاه‌ها و اماکن تفریحی و اقامتی زیادی برای کارگران در سراسر کشور احداث شد.

به گزارش ایلنا، فضاهای تفریحی و اقامتی مثل محمودآباد بقدری زیبا و دارای موقعیت مکانی عالی بود که از همان ابتدا نهادهای مهم چشم شان دنبال آن بود. 

در نهایت شهرداری محمودآباد در دولت دهم موفق شد مجموعه زیبای متعلق به کارگران را طی یک معامله پشت پرده بگیرد و البته متعهد شد زمینی را در جایی مناسب یه کارگران اختصاص دهد. شهرداری مدعی بود که بنادارد میدانی بزرگ در محل مجموعه کارگران احداث کند.

هم اکنون پس از گذشت چند سال شهرداری از ویلاهای کارگران به عنوان دفاتر مدیریتی خود استفاده می کند و هنوزهم زمینی را که باید به وزارت تعاون‌ و کار می داد اختصاص نداده است.

با این وجود کارگران تا زمانیکه حق خود را نگیرند دست از تلاش بر نمی دارند و امیدواریم اشتباه و سهل انگاری که آن زمان صورت گرفت دیگر تکرار نشود و مسئولین بیش از پیش امانتدار اموال و حقوق قشر عظیم کارگر باشند.  ماده ۱۵۴ احیاگر چنین فضاهایی بوده و خواهد بود.

دولت دهم شهرداری وزارت تعاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر