کد خبر: 582609 A

یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‎های ورزشی ایران و چهارمین جشنواره بین المللی عکس ورزشی امروز ۲۵ دی ماه آغاز به کار کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های کارگری، جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم های ورزشی (FICTS) است که به عنوان مرحله مقدماتی جشنواره جهانی فیلم های ورزشی به شمار می آید و وظیفه انتخاب تولیدات و آثار فیلمسازی ورزشی در ایران و کشورهای غرب آسیا و آسیای میانه را برعهده دارد و یکی از مقرهای ۱۶ گانه جهان به حساب می آید.

بر همین اساس یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‎های ورزشی با حضور دکتر سید امیر حسینی ریاست فدراسیون ورزش های کارگری آغاز به کار کرد.

این در حالیست که نمایشگاه عکس چهارمین جشنواره عکس ورزشی امروز و همزمان با آغاز به کار جشنواره فیلم های ورزشی، در سینما فلسطین افتتاح شد. در این نمایشگاه ۱۷۸۳عکس از ۴۴ کشور دنیا به نمایش درآمده است که تا انتهای جشنواره فیلم های ورزشی در سینما فلسطین میزبان علاقه مندان خواهد بود.

گفتنی است  نمایش فیلم های بخش مسابقه یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‎های ورزشی ایران از صبح امروز در سالن های ۲ و ۳ سینما فلسطین آغاز شده است و تا ۲۷ دی از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۲۳ ادامه خواهد داشت. یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران و چهارمین جشنواره بین المللی عکس ورزشی با همکاری وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک، وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی، وزارت تعاون، کارو‌رفاه اجتماعی، سازمان صداوسیما، شهرداری تهران از ۲۵ لغایت ۲۸ دی ماه ۱۳۹۶ در سینما فلسطین تهران برگزار می شود.

 

ورزش فیلم فدراسیون ورزش کارگری جشنواره فیلم های ورزشی فیلم ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر