کد خبر: 567535 A

آکادمی کشتی کارگران شهید معتمدی با حضور 220 کشتی گیر خردسال برگزار کرد

چهارمین دوره مسابقات کشتی نونهالان و خردسالان و پهلوانک ها که به مدت دو روز با حضور 12 تیم در آکادمی کشتی کارگران شهید معتمدی جریان داشت امشب به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ؛ در این رقابت ها که با حضور خیل عظیم علاقمندان از استانهای کشتی خیز کشور طی روزهای 15 و 16 آذرماه در تالار کشتی ورزشگاه شهید معتمدی با حضور 220 کشتی گیر در قالب  12 تیم از استانهای مختلف جریان داشت امشب به کار خود پایان داد و نفرات و تیم های برتر شناخته شدند ولی نکته مهم که مورد توجه کارشناسان قرار گرفت  فنون زیبا و نابی بود که نونهالان و خردسالان روی تشک اجرا می کردند و حاضران را به وجد آوردند.

شاگردان اکبر فلاح در تیم آکادمی کارگری شهید معتمدی که در طول سال با نظارت مستقیم مربی سازنده و با اخلاق کشتی کشور تمرین می کنند فنون ناب کشتی را مقابل رقبای خود نمایش دادند و امیده های آینده کشتی ایران یقینا از بین همین پهلوانک ها بیرون خواهند آمد.

این مسابقات یادبود شهید والامقام و از کشتی گیران و قهرمانان گذشته ایران شهید غلامرضا نظری (اولین مربی اکبر فلاح) برگزار شد.

تیم های کاشان به نمایندگی از استان اصفهان- کرمانشاه- مازندران- اسلامشهر- کارگران شماره 2 – صبوری – 13 آبان شهر ری و آکادمی کشتی اکبر فلاح در این رقابت هاحضور داشتند.

در مرحله نهایی این رقابت ها که جواد رمضی مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ، حامد حاجی پور مدیر مجموعه ورزشی شهید معتمدی ، اکبر فلاح قهرمان جهان ، و جمعی از بزرگان و پیشکسوتان و علاقمندان به کشتی برگزار شد از برادر شهید غلامرضا نظری تجلیل به عمل آمد ضمن اینکه از تعدادی از پیشکسوتان و برگزار کنندگان کشتی نیز تجلیل شد.

 

اسلامشهر ایران جهان کشتی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر