کد خبر: 415573 A

ایلنا: در این تفاهم نامه مواردی از قبیل گسترش ورزش تیراندازی با کمان در بین اعضای جامعه کارگری، آموزش مربیان، مشارکت و همکاری در زمینه تجهیز و راه اندازی مراکز ورزش تیراندازی با کمان در مجموعه‌های کارگران سطح کشور، حضور کارگران در لیگ‌های تیراندازی با کمان، برگزاری مسابقات و استفاده از ظرفیت‌های مختلف آورده شده است.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری، محمد علی شجاعی، رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان صبح امروز شنبه 10 مهرماه با حضور در محل فدراسیون ورزش کارگری با سید امیر حسینی،سرپرست فدراسیون دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

در این دیدار ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص زمینه‌های گسترش رشته تیراندازی با کمان بین اعضای جامعه کارگری تفاهم نامه همکاری مشترک بین دو فدراسیون امضاء شد.

در این تفاهم نامه مواردی از قبیل گسترش ورزش تیراندازی با کمان در بین اعضای جامعه کارگری، آموزش مربیان، مشارکت و همکاری در زمینه تجهیز و راه اندازی مراکز ورزش تیراندازی با کمان در مجموعه‌های کارگران سطح کشور، حضور کارگران در لیگ‌های تیراندازی با کمان، برگزاری مسابقات و استفاده از ظرفیت‌های مختلف آورده شده است.

سید امیر حسینی سرپرست فدراسیون ورزش کارگری در همین ارتباط گفت: فدراسیون ورزش کارگری جزء فدراسیون های تازه تاسیس است که از حمایت وزارت تعاون و کار و امور اجتماعی و وزارت ورزش و جوانان بهره می برد.

وی ادامه داد: جامعه کارگری جمعیت قابل ملاحظه ای را در بر می گیرد و بنا داریم با کمک فدراسیون های مختلف در بخش ورزشی فعالیت گسترده ای انجام دهیم. ضمن اینکه فدراسیون تیراندازی با کمان با هدایت شجاعی جزو فدراسیون‌های ورزشی خوب و موفق بوده و به ارتقا جایگاه ورزش ایران در سطح بین المللی کمک کرده است. ما هم از ظرفیت‌ها و امکانات این فدراسیون برای توسعه ورزش تیراندازی با کمان به عنوان یکی از رشته‌های توصیه شده در دین اسلام استفاده خواهیم کرد.

شجاعی رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان نیز گفت؛ خوشحالم از اینکه نگاه علمی شما به ورزش با نگاه دینی و فرهنگی به رشته تیراندازی درآمیخته و این نشان از درایت شماست و امیدوارم در تمام زمینه‌های همکاری‌های خوبی بین 2 فدراسیون برقرار شود.

وی با اشاره به حضور کمانداران ایران در صحنه‌های جهانی و المپیک افزود؛ این رشته از جمله رشته‌هایی است که نیاز چندانی به فضا و امکانات نداشته و در اغلب مجموعه‌های ورزشی کارگران به شرط علاقه مسئولان می‌تواند راه اندازی شود و امیدواریم از این تاریخ چهارچوب کار توسعه و ارتباط بیشتری پیدا کند.

یادآوری می‌نماید به­ منظور تحقق اهداف و نظارت برحسن اجرای مفاد این تفاهم نامه و برطرف نمودن مشکلات احتمالی، کمیته مشترکی متشکل از نمایندگان طرفین تشکیل خواهد شد.

 

فدراسیون تیراندازی با کمان تفاهم نامه فدراسیون ورزش‌های کارگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر