کد خبر: 427388 A

مربی تیم ملی واترپلو در گفت‌گو با ایلنا:

ایلنا: رضایی می‌گوید: ما همه تلاش خود را انجام می‌دهیم تا بتوانیم فاصله خود را با تیم‌های ژاپن، قزاقستان و چین کاهش دهیم.

وحید رضایی، مربی تیم ملی واترپلوی ایران که خود را برای رقابت‌های قهرمانی آسیا آماده می‌کند، در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی واترپلو به خبرنگار ورزشی ایلنا می‌گوید: تیم ملی از هر نظر برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیا آمادگی لازم را دارد و طبق برنامه همه تمرینات را در بهترین شرایط انجام دادیم. هیچکدام از ملی پوشان آسیب دیدگی ندارند و با ترکیب ثابت فردا تهران را به مقصد ژاپن ترک خواهیم کرد.

او ادامه می‌دهد: از زمان حضور چیریچ در ایران اردوی‌های پیوسته برگزار کردیم و تمرینات را طبق برنامه‌ریزی انجام دادیم. یک اردوی با کیفیت را در صربستان پشت سر گذاشتیم و تیم ملی واترپلوی صربستان هم به ایران آمد و اردویی را در ایران برگزار کردند. این دو اردوی مشترک توانست سطح آمادگی تیم ملی ایران را بالا ببرد.

مربی تیم ملی در مورد نتایجی که تیم ملی واترپلوی ایران در این رقابت‌ها می‌تواند به‌دست آورد می‌گوید: در ورزش چیزی را نمی‌توان پیش‌بینی کرد. ما همه تلاش خود را انجام می‌دهیم تا بتوانیم فاصله خود را با تیم‌های ژاپن، قزاقستان و چین کاهش دهیم. این سه تیم کیفیتی خوبی دارند که ما تلاش می‌کنیم در برابر این تیم‌ها نتایج خوبی کسب کنیم.

 

تیم ملی واترپلو‌ فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر