کد خبر: 431857 A

ایلنا: سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی با وجود توقف برابر مونشن‌گلادباخ از عملکرد شاگردانش راضی است و به ستایش از آنها پرداخت.

به گزارش ایلنا، منچسترسیتی در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در خانه بوروسیا مونشن گلادباخ به میدان رفت و با تساوی یک بر یک متوقف شد.

سیتی‌زن‌‌ها با وجود توقف در این دیدار توانستند صعود خود را به مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا به عنوان تیم دوم نهایی کنند.

گواردیولا در نشست خبری بعد از بازی گفت: از صعود به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بسیار خوشحالم و الان دیگر باید تمرکز خود را روی لیگ جزیره بگذاریم. من پیش از این در آلمان مربیگری کرده‌ام و به خوبی می‌دانم که بازی کردن در ورزشگاه خانگی مونشن گلادباخ تا چه اندازه سخت است. از عملکرد شاگردان خود راضی هستم و باید این صعود را به آنها تبریک بگویم.

او ادامه داد: وقتی رافائل توانست در نیمه نخست برای مونشن گلادباخ گلزنی کند به بازی هجومی روی آوردیم و توانستیم در همان نیمه توسط سیلوا به گل برسیم. تساوی در نیمه نخست بسیار بهتر از شکست خوردن است. در نیمه دوم هم بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما در زدن گل ناتوان بودیم. باید بگویم که در نیمه نخست عملکرد خوبی از خود نشان ندادیم با این حال بازیکنان نهایت تلاش خود را به کار گرفتند.

گواردیولا در پایان سخنان خود درباره وضعیت سرخیو آگرو گفت: به نظرم که او دچار آسیب دیدگی شده اما دلیلی برای نگرانی وجود ندارد و فکر نمی‌کنم که زیاد دور  از میادین باشد.

لیگ قهرمانان اروپا منچسترسیتی پپ گواردیولا مونشن گلادباخ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر