کد خبر: 431835 A

ایلنا: سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ پس از شکست 3 بر 2 تیمش برابر روستوف گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم، اما پس از آن مرتکب اشتباه‌های زیادی شدیم.

به گزارش ایلنا، کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ پس از شکست 3 بر 2 تیمش برابر روستوف گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم، اما پس از آن مرتکب اشتباه‌های زیادی شدیم.

سرمربی باواریایی‌ها ادامه داد: فرم بازی بایرن مونیخ اصلاً ایده‌آل نبود و لحظه‌های دشواری در طول بازی برابر روستوف داشتیم. این همان لحظه‌ای است که یک مربی باید مسئولیت آن را در یک فصل بر عهده بگیرد. بایرن بد بازی کرد و اشتباه‌های زیادی داشت. پیش از این می‌دانستیم که بازی سختی پیش رو داریم، اما اشتباه‌های متعددی را مرتکب شدیم.

آنچلوتی در پاسخ به این پرسش که آیا از قرار دادن چند بازیکن کلیدی بایرن مونیخ روی نیمکت ذخیره‌ها پشیمان نیست، گفت: بهترین تیم را انتخاب کردم و بازیکنان جدیدتری به میدان رفتند. مولر به همین خاطر روی نیمکت ذخیره‌ها نشست.

سرمربی بایرن مونیخ در خاتمه با تبریک پیروزی تیم روستوف بیان کرد: روستوف شایسته پیروزی بود و بازی فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشت.

 

بایرن مونیخ لیگ قهرمانان اروپا کارلو آنچلوتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر