کد خبر: 423902 A

ایلنا: دیگو مارادونا بعد از پیروزی دو بر یک یوونتوس برابر ناپولی در صحبت‌های نیش‌داری خطاب به ایگواین اظهار کرد که خوشحال است مثل برخی‌ها به تیمش خیانت نکرده است.

به‌ گزارش ایلنا، یوونتوس شنبه شب در هفته‌ یازدهم سری A  ایتالیا با نتیجه‌ دو بر یک ناپولی را شکست داد و جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد. گل دوم پیروزی بخش یووه را ایگواین وارد دروازه ناپولی، تیم سابق خود کرد.

دیگو مارادونا، ستاره سابق ناپولی که از شکست تیم سابق خود برابر یوونتوس ناراحت بود، بعد از پایان این دیدار گفت‌: امروز 56 ساله می‌شوم ولی این جزو معدود تولدهایم است که خیلی ناراحت هستم و آن هم به خاطر ناپولی است. ناپولی زمان من چهار گل به همین یوونتوس می‌زد. از تمام هواداران ناپولی تشکر می‌کنم. آنها حمایت بی‌نظیری از تیم شان کردند و شایسته بیش از اینها هستند ولی باید صبور بود.

مارادونا در پایان گفت‌: خیلی خوشحالم که برخلاف بعضی‌ها به پیراهن ناپولی خیانت نکردم. برایم مهم نیست ایگواین چه کار کرده است. او تصمیمش را گرفته است ولی ناپولی همیشه در قلب من خواهد ماند. همیشه از صمیم قلب ناپولی را دوست خواهم داشت. هیچ وقت پیراهن ناپولی را با تیم دیگری عوض نخواهم کرد.

 

فوتبال ناپولی یوونتوس دیگو مارادونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر