کد خبر: 415527 A

ایلنا: با تایید ضمنی رییس کمیته اجرایی اتحادیه فوتبال انگلیس، احتمال مربیگری آرسن ونگر در تیم ملی انگلیس بیش از گذشته شد.

به گزارش ایلنا، بعد از رسوایی سم آلردایس در تیم ملی فوتبال انگلیس و جدایی این مربی بعد از تنها 67 روز، گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم زیر 21 ساله های انگلیس به طور موقت هدایت تیم ملی این کشور را بر عهده گرفت تا برای چهار بازی روی نیمکت سه شیر بنشیند. با این حال تلاش اتحادیه فوتبال انگلیس برای انتخاب سرمربی آغاز شده است و گفته می‌شود آرسن ونگر که قراردادش با آرسنال در پایان فصل به اتمام می‌رسد، گزینه اول این اتحادیه برای حضور دائم روی نیمکت سه شیر است.

مارتین گلن، رییس کمیته اجرایی اتحادیه فوتبال انگلیس، آرسن ونگر را بهترین گزینه برای جانشینی سم آلردایس معرفی کرد و گفت: گزینه‌های زیادی مدنظر این اتحادیه است. باید تاکید کنم ونگر بهترین شرایط را بین مربیان دیگر دارد. 

گلن ادامه داد: محرومیتی که برای آلردایس در نظر گرفتیم، می‌تواند از جریمه نقدی تا محرومیت از حضور روی نیمکت باشد. این موضوع را بخش قضایی اتحادیه فوتبال باید تعیین کند. از قبل هم می‌دانستیم آلردایس از آن دست مربیانی است که مشکلاتی داشته ولی او در اتحادیه مربیان لیگ برتری، بالاترین مقام را داشت. آلردایس همچنین در تیم‌های بزرگی نیز مربیگری کرده بود و سابقه خوبی در این زمینه در لیگ برتر داشت. تمام مسئولیت‌های استخدام این مربی را قبول می‌کنم ولی مسئولیت رفتاری که او داشته است را به هیچ وجه نمی‌پذیرم. آلردایس در سال‌های اخیر رفتار مناسبی نداشته است و این مساله نیز اثبات شد.

 

سرمربیگری آرسن ونگر تیم ملی فوتبال انگلیس سم آلاردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر