کد خبر: 415470 A

ایلنا: بسیاری از تیم‌های مطرح اروپایی به دنبال بازیکن اماراتی هستند که از او به عنوان رونالدینیوی آسیا نام برده می‌شود.

به گزارش ایلنا، عمر عبدالرحمان، ستاره تیم ملی امارات برای اولین بار در المپیک لندن نامی برای خود دست و پا کرد. بازیکنی که با تکنیک بالای خود در میانه‌های میدان، لقب رونالدینیو آسیا را به خود اختصاص داده است، بعد از این رقابت‌ها مورد توجه استعدادیابان منچسترسیتی قرار گرفت. او در برخی از این تیم‌ها نیز تست داد ولی بوروکراسی‌های اداری باعث شد تا این انتقال نافرجام باشد و عبدالرحمان به سیتی نرود.

عبدالرحمان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا که هفته پیش برگزار شد، در بازی برابر الجیش درخشید و با زدن یک گل و یک پاس گل، در برتری سه بر یک تیمش در این دیدار تاثیرگزار بود. او باعث شد تا العین در آستانه رسیدن به دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا قرار بگیرد. 

بعد از بازی‌های درخشان این بازیکن که بارها برابر تیم ملی ایران نیز به میدان رفته است، تیم‌های بنفیکا و آیندهوون، درخواست رسمی برای پیوستن این بازیکن به تیم‌هایشان داشتند. این دو تیم درخواست کردند تا عبدالرحمان بتواند در نقل و انتقالات ژانویه از العین جدا و راهی اروپا شود. هر چند تاکتیک عبدالرحمان شباهت زیادی به رونالدینیو دارد ولی ظاهر این بازیکن اماراتی به داوید لوییس در تیم ملی برزیل شبیه است.

 

تیم ملی فوتبال امارات باشگاه العین عمرعبدالرحمان رونالدینیو آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر