کد خبر: 415421 A

ایلنا: ستاره برزیلی یوونتوس به صحبت در مورد دلیل خروج از بارسلونا پرداخت و از هدفی که در تیم جدیدش دارد صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، دنی آلوس پرافتخارترین بازیکن برزیلی تاریخ باشگاه بارسلوناست. او نزدیک به یک دهه در این تیم اسپانیایی بازی کرد و جام‌های زیادی را بالای سر برد.

آلوس در فصل جابه جایی تابستانی، بارسلونا را ترک کرد و راهی یوونتوس شد. او از دلیل پیوستن به این تیم ایتالیایی سخن به میان آورد و گفت: یوونتوس به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست. به این تیم پیوستم تا زمینه را برای چنین هدفی مهیا سازم.

او ادامه داد: به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا هستیم. البته باید بگویم برای رسیدن به این هدف، باید بهتر از این ظاهر شویم. تیمی می‌تواند در لیگ قهرمانان اروپا قهرمان شود که از همه نظر آماده و خوب باشد. یوونتوس هنوز تیمی بدون مشکل و آماده نشده است. بنابرین باید به تلاش ادامه بدهیم. 

ستاره برزیلی یوونتوس در ادامه بیان کرد: اگر جمله‌ای در توصیف یوونتوس بگویم این است که این تیم همواره در حال پیشرفت و بهتر شدن است. می‌خواهیم هر بازی بهتر از بازی قبل شویم. یوونتوس در چند سال اخیر پیشرفت زیادی داشته و در حال نزدیک شدن به روزهای اوجش است. 

آلوس به ستایش از گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی یوونتوس نیز پرداخت و گفت: او بازیکنی است که می‌تواند در هر دیداری سرنوشت ساز ظاهر شود. آمار خیره‌کننده‌ای از خود به جا گذاشته است اما نباید تنها به او اکتفا کرد. یوونتوس بازیکنان تاثیر گذار و سرنوشت‌ساز زیادی در اختیار دارد و من به این تیم امید زیادی دارم.

 

بارسلونا لیگ قهرمانان اروپا یوونتوس دنی آلوز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر