کد خبر: 189970 A

از سوی کادر فنی تیم ملی؛

محسن بهرام زاده، وزنه بردار بوشهری، به جمع نفراتی که خود را برای بازی های آسیایی آماده می کنند اضافه شد تا در کنار آنها برای حضور در رقابت های جهانی تمرین کند.

محسن بهرام زاده وزنه بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم به اردوی تیم ملی وزنه برداری دعوت شد تا تمرینات خود را برای حضور در رقابت های جهانی قزاقستان از سر بگیرد.

به گزارش ایلنا، درحالی که ۵۶ روز تا آغاز بازی های آسیایی اینچئون باقی مانده است، کادر فنی تیم ملی وزنه برداری از هم اکنون در تدارک تیمی آماده برای حضور در رقابت های جهانی ۲۰۱۴ است؛ رقابت هایی که اولین مرحله کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو به حساب می آید و به فاصله ۴۲ روز پس از پایان بازی های اسیایی اینچئون در شهر آلماتی قزاقستان برگزار می شود.

بر همین اساس محسن بهرام زاده، وزنه بردار بوشهری به عنوان نخستین وزنه بردار، به جمع نفراتی که خود را برای بازی های آسیایی آماده می کنند اضافه شد تا در کنار آنها برای حضور در رقابت های جهانی تمرین کند.

بهرام زاده سال گذشته با حدنصاب مجموع ۳۹۰ کیلوگرم مدال نقره دسته ۱۰۵ کیلوگرم مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا را به دست آورد. او از فردا(یکشنبه) صبح همراه با دیگر نفرات اردونشین در محل کمپ تیم های ملی تمرین خواهد کرد.

اردوی تیم ملی المپیک بازی تیم های ملی رقابت قزاقستان کادر فنی تیم ملی وزن وزنه برداری وزنه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر