کد خبر: 175039 A

مسابقات جام جهانی دارت - هامبورگ؛

فرمت دیدار پایانی شامل ۴ مسابقه انفرادی و یک مسابقه تیمی بود و تیمی که در ۳ مسابقه به پیروزی می‌رسید فاتح میدان لقب می‌گرفت.

مسابقات جام جهانی دارت در بخش دو نفره تیمی با قهرمانی تیم هلند همراه شد.

به گزارش ایلنا، این مسابقات با حضور ۳۲ کشور برگزار شد که پس از سه روز رقابت، تیم‌های هلند و انگلیس به فینال رسیدند که انگلستان با ترکیب فیل تیلور و آدرین لوئیس که پیش از این دو سال متوالی در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ قهرمان جام‌جهانی شده بود با ارائه بازی‌های دیدنی و با غلبه بر حریفانی چون، تایلند، ایالات متحده، آفریقای‌جنوبی و استرالیا به دیدار پایانی راه یافت.

هلند نیز که امسال قهرمان جهان و قهرمان لیگ برتر یعنی مایکل فن گرون و ریموند فن بارنوالد را در ترکیب داشت همانگونه که قبل از آغاز رقابت‌ها پیش بینی می‌شد با غلبه بر ایتالیا، اسپانیا، بلژیک و ایرلند شمالی راهی دیدار پایانی شد تا سالن اشپرت هال شهر هامبورگ آوردگاه جدال این چهار نابغه دارت جهان باشد.

فرمت دیدار پایانی شامل ۴ مسابقه انفرادی و یک مسابقه تیمی بود و تیمی که در ۳ مسابقه به پیروزی می‌رسید فاتح میدان لقب می‌گرفت.

اولین مسابقه نبرد مردان شماره ۱ و ۲ جهان مایکل فن‌گرون و فیل تیلور بود. جایی‌که مایک قدرتمند مجددا قدرت خود را به رخ همگان کشید و با نتیجه ۴-۰ پر افتخارترین بازیکن دارت جهان را در هم کوبید. پس از آن نوبت به قهرمان لیگ برتر ریموند فن بارنوالد رشید تا با همین نتیجه آدرین لوئیس را مغلوب نماید. در دیدار سوم نیز ماشین‌سبز با اقتدار و با نتیجه ۴-۲ لوئیس را شکست داد تا دیگر نیازی به برگزاری بازی " تیلور " و " بارنوالد " و بازی تیمی نباشد. تیم هلند با اقتدار و با نمایشی تحسین برانگیز موفق شد با نتیجه ۳-۰ حریف نامدار خود را با شکست بدرقه نماید تا سال ۲۰۱۴، سال هلندی ها لقب گیرد.

در سال جاری رتبه نخست رنکینگ، قهرمانی جهان، قهرمانی لیگ برتر و قهرمانی جام جهانی PDC همگی از آن هلندی‌ها شد تا پس از سال‌ها مردان سرزمین گل‌لاله به سیطره انگلیسی‌ها در دارت جهان پایان بخشند.

آفریقای جنوبی ایالات متحده ایرلند بازی بلژیک جام جهانی جهان رقابت لیگ برتر هلند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر