کد خبر: 352960 A

با انجام آخرین مرحله انتخابی تیم ملی تکواندوی زنان کشورمان ترکیب این تیم برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیایی ۲۰۱۶ مشخص شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، آخرین مرحله انتخابی تیم ملی تکواندوی زنان کشورمان با حضور 12 تکواندوکار صبح امروز در خانه تکواندو برگزار شد و در نهایت با اعلام مهرو کمرانی، اعضای تیم ملی تکواندوی کشورمان برای شرکت در بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیایی 2016، مشخص شدند.

براین اساس، ناهید کیانی در وزن 46- کیلوگرم، مهسا جدی در وزن 57- کیلوگرم، حنانه همتی در وزن 62- کیلوگرم، هانیه اخلاقی در وزن 67- کیلوگرم، شکرانه ایزدی در وزن 73- کیلوگرم و ملیکا میرحسینی در وزن 73+ کیلوگرم هوگوپوشانی هستند که با غلبه بر حریفانشان توانستند جواز حضور در مسابقات آسیایی را بدست آورند.

همچنین با تصمیم کمیته فنی، سودابه پورصادقی در وزن 46- کیلوگرم و فاطمه مصطفایی در وزن 73+ کیلوگرم بعنوان حریف تمرینی همچنان در اردوی تیم ملی حضور خواهند داشت و در صورت جلب نظر کادرفنی در ادامه اردوهای تیم ملی، امکان جایگزینی تکواندوکاران دو وزن اول و هشتم با نفرات اصلی وجود خواهد داشت.

باتوجه به اینکه هر کشور می‌تواند در مسابقات قهرمانی آسیایی 6 تکواندوکار داشته باشد تیم ملی ایران در اوزان 49- و 53- کیلوگرم نماینده نخواهند داشت.

هدایت این تیم در مسابقات قهرمانی آسیا برعهده مهرو کمرانی بعنوان سرمربی، فاطمه صفرپور بعنوان مربی و مهناز حسین زاده بعنوان کمک مربی است.

بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیایی 2016، اواخر فروردین‌ماه 95 در شهر «مانیلا» فیلیپین برگزار می‌شود.

 

تیم ملی تکواندوی بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر