کد خبر: 602049 A

افزایش همکاری های دو کشور در اینده نزدیک مورد تاکید قرار گرفت

رییس کمیته ملی پارالمپیک کشورمان در دیدار با رییس کمیته ملی پارالمپیک کره جنوبی بر گسترش همکاری های فی ما بین تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، در این ملاقات که صبح امروز در پیونگ چانگ محل برگزاری مسابقات پارالمپیک زمستانی برگزار شد ،لی یونگ هو رییس کمیته ملی پارالمپیک کره جنوبی ضمن تقدیر از محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک و حمایت های جمهوری اسلامی ایران امادگی کشورش را برای همکاری و تبادل تجربه میان دو کشور اعلام نمود.

در این ملاقات لی یونگ هو ضمن تشکر از ایران به خاطر حمایت در عرصه های بین المللی امادگی کشورش را برای افزایش همکاری ها در زمینه های مختلف و تبادل تجربه اعلان کرد.

در ادامه این دیدار محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک کشورمان ضمن تشکر از مهمان نوازی کرهجنوبی اعلام امادگی کرد که همکاری های دو کشور در زمینه های مختلف خصوصا در زمیته های مربی و برگزاری اردو ها افزایش داشته باشد.

در این نشست رسمی مقرر شد در اینده نزدیک طرفین با اعزام هیات های کارشناسی، اقدامات لازم جهت شناسایی پتانسیل های مورد توافق طرفین با هدف افزایش تعاملات و همکاری فی مابین را در اولویتهای برنامه های آتی قرار دهند.

محمود خسروی وفا پارالمپیک زمستانی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر