کد خبر: 530738 A

با حضور مسئولین ورزش همگانی استان تهران برگزار شد

نشست و هم اندیشی با روسای همگانی شهرستانها و کمیته های استان تهران با حضور تیمسارمجدآرا رییس فدراسیون ورزشهای همگانی و دکتر شجاع پوریان رییس همگانی استان تهران در سالن کنفرانس معاونت اجتماعی برگزارشد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری هیات ورزشهای همگانی استان تهران، درابتدای این نشست جمعی از مسئولین همگانی شهرستانها و کمیته های استان تهران حضور داشتند تیمسار مجدآرا با گرامیداشت یاد و خاطره استاد حیدر قاسمی نژاد گفت:باید مانند استاد دلی کار کنیم و عاشقانه درراه ارتقا و گسترش ورزش همگانی قدم برداریم.

وی افزود: شهرستانها باید با توجه به نیازهای مردم شهرستان خود از طریق رسانه ها فعالیت ها و توانمندیهای شهرستان خود را از طریق رسانه ها اطلاع رسانی کنند تا مردم شهر با آنها آشنا شوند.با برنامه ریزی های مناسب می توانید هرهفته پنجشنبه مسئولین همگانی فدراسیون و استان تهران به یک شهرستان آمده و از طریق صدا و سیما  قابلیتها و توانمندی شهرستان را شناخته و اطلاع رسانی کنیم.

رییس فدراسیون ورزشهای همگانی بیان کرد: ما باید ورزش همگانی را در مکانهای مختلف مثل مدرسه و پادگانها رواج دهیم.

l

مجدآرا تاکید کرد: ما درتلاش هستیم با پیشنهاد دکتر شجاع پوریان شورای ورزش همگانی را تشکیل بدهیم و کاری کنیم که برای آیندگان ماندگار شود.

درادامه نشت دکتر شجاع پوریان رییس هیات همگانی استان تهران با اشاره به امکانات نسبتا" خوبی که استان تهران نسبت به دیگر شهرستانها دارد افزود: حوزه شهرستانها و کمیته ها بازوان پرتلاش هیات استان تهران هستند و فدراسیون باید تجهیزات لازم رادراختیار این هیاتها و کمیته ها بگذارد تا بتوانند توانمند عمل کنند.

وی تاکید کرد: باید تعامل خوبی که بین فدراسیون و هیات برقرار است ادامه پیدا کرده و انجمن ها و کمیته ها نیز تعامل خوبی را با یکدیگر داشته باشند تا بتوانند ورزش همگانی را دراستان تهران ارتقا دهند.

درانتهای نشست هریک از مسئولین شهرستانها و کمیته های استان تهران به بیان انتقادات و پیشنهادات خود پرداختند و از رهگذر رییس هیات همگانی شهریار و قهاری مسئول کمیته بازی های فکری به عنوان شهرستان و کمیته برتر استان در بهار 96 تقدیر شد.

مجد آرا هیات ورزش های همگانی استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر