کد خبر: 248615 A

مشکلاتی باید در دورن خانواده ورزش حل شود؛

از اتفاق رخ داده بسیار متاثر شدم و این عمل را در شان و منزلت این خانواده فهیم نمی‌بینم که چنین واکنش‌هایی را شاهد باشم که تنش‌هایی به بدنه فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان وارد سازد.

رئیس فدراسیون کاراته گفت: مسائل و مشکلاتی که در دورن خانواده ورزش بروز می‌کند باید از همین طریق هم حل و فصل شده و به صورت علنی مطرح نشود.

به گزارش ایلنا، علیرضا سمندر اظهار داشت: بنده به عنوان رئیس فدراسیون کاراته، فدراسیونی که توسط شیرزنان و دلاورمردانش توانست در بازی‌های آسیایی اینچئون عزت اسلامی و فخر کشور اسلامی‌مان را فراهم سازد، شایسته این جامعه فهیم و ارزشمند نمی‌بینم که به خاطر پاداش و یا چند سکه کم و زیاد این موفقیت‌ها را زیرسوال برده و کمرنگ نماید.

وی افزود: از اتفاق رخ داده بسیار متاثر شدم و این عمل را در شأن و منزلت این خانواده فهیم نمی‌بینم که چنین واکنش‌هایی را شاهد باشم که تنش‌هایی به بدنه فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان وارد سازد.

سمندر با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در کشور و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و نامگذاری امسال به عنوان اقتصاد مقاومتی گفت: شاهد این بودیم که وزارت ورزش و جوانان با وجود تنگناهای اقتصادی موضوع تجلیل از قهرمانان را در اولویت‌های خود قرار داده و در جشنی باشکوه با حضور ریاست محترم جمهوری از قهرمانان، مربیان و سرپرستان تقدیر و تجلیل به عمل آورد و جوایز این عزیزان را اهدا کرد که به نوبه خودم از این اقدام به موقع مسئولین نهایت تشکر و تقدیر را دارم.

رئیس فدراسیون کاراته با اشاره به موفقیت‌های کسب شده کاراته در مسابقات مهم امسال گفت: از زحمات مربیان تیم ملی که در کسب این موفقیت‌ها سهم بسزایی داشتند تشکر می‌کنم، اما باز هم تاکید دارم خیلی خوب و شایسته بود که این عزیزان مشکلات خود را در فضای صمیمانه مطرح می‌کردند تا این موضوع با مشورت و از طریق فدراسیون پیگیری می‌شد.

وی ادامه داد: این فدراسیون در طول ۷ ماه برگزاری دوران آمادگی تیم جهت اعزام به بازی‌های آسیایی اینچئون فراتر از بضاعت خود، مشکلات‌مالی مربیان را برطرف کرده بود.

علیرضا سمندر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر