کد خبر: 248586 A

ادای نذر قهرمان تیم ملی تکواندو؛

فرزان عاشورزاده ملی پوش ۱۸ ساله و پرافتخار تیم ملی تکواندوی کشورمان مدال های سال ۲۰۱۴ خود را به موزه آستان مقدس کریمه اهل بیت، حضرت معصومه(س) اهدا کرد.

فرزان عاشورزاده تکواندوکار شایسته کشورمان، همزمان با آغاز سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با حضور در حرم مطهر حضرت معصومه(س) مدال های خود را تقدیم آستان مقدس کریمه اهل بیت کرد.

به گزارش ایلنا، فرزان عاشورزاده ملی پوش ۱۸ ساله و پرافتخار تیم ملی تکواندوی کشورمان مدال های سال ۲۰۱۴ خود را به موزه آستان مقدس کریمه اهل بیت، حضرت معصومه(س) اهدا کرد.

در این مراسم که با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) در حرم کریمه اهل بیت برگزار شد، عاشورزاده مدال طلای بازی های آسیایی اینچئون، مدال طلای قهرمانی آسیا، مدال برنز جام‌جهانی، ۲ مدال طلا و یک مدال نقره مسابقات گرندپریکس و مدال طلای تورنمنت تونس خود را تقدیم آستان مقدس حضرت معصومه(س) کرد.

فرزان عاشورزاده، ملی پوش بااخلاق و شایسته کشورمان در این رابطه گفت: من از سالی که عضو تیم ملی نوجوانان شدم تصمیم گرفتم هر مدالی را که بدست می آورم تقدیم به آستان مقدس حضرت معصومه(س) کنم، در رده سنی نوجوانان موفق به کسب عنوان نشدم اما پس از آنکه به تیم ملی بزرگسالان راه یافتم تمام انگیزه ام بر این شد تا بتوانم مدال های خوش رنگی را بدست آورم و نذر خود را ادا کنم.

وی تصریح کرد: پس از پایان سال ورزشی ۲۰۱۴ نیز با هماهنگی و مساعدت سیدمحمد پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندو، آمدم تا تمام عناوین ورزشی ام را به آستان مقدس کریمه اهل بیت اهدا کنم و بسیار خوشحالم که این اتفاق همزمان با آغاز سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شد.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) نیز در این مراسم گفت: ثمره انقلاب اسلامی تربیت جوانانی است که در عرصه‌های مختلف ورزشی حضور یافته و افتخار آفرینی می کنند. اهدای ثمره فعالیت های یک ورزشکار به آستان حضرت معصومه(س) به زندگی ورزشی ورزشکاران برکت می دهد. شخصیت مدال آوری که مدال خود را به آستان تقدیم می کند بیانگر آن است که نسبت به جایگاه بانویی چون حضرت معصومه(س) به باوری خوب رسیده و مطمئنا عنایت کریمه اهل بیت در تمامی عرصه های زندگی او پدید خواهد آمد.

انقلاب اسلامی اهل بیت تکواندو تیم ملی جام جهانی حرم مطهر حضرت معصومه حضرت معصومه رئیس فدراسیون ملی پوش موزه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر