کد خبر: 248486 A

غایبان هم حضور دارند؛

فدراسیون، شورای فنی و کادر فنی تیم ملی در مقابل غایبان مماشات می‌کنند. چراکه پیش از این بارها اعلام شده بود هرکس بهر دلیل در اردوها غیبت کند، جایی در تیم ملی نخواهد داشت.

تیم ملی جودوی بزرگسالان فردا رقابت‌های انتخابی دیگری را پشت سر خواهد گذاشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مسابقات جودوی قهرمانی آسیا اردیبهشت سال ۹۴ در کویت برگزار خواهد شد که به همین‌دلیل، اردوی تیم ملی مدتی است آغاز شده، هر چند این اردو بدون حضور جودوکاران سرشناس و با غیبت حدود نیمی از دعوت‌شدگان در حال‌برگزاری است. حالا هم قرار است یک انتخابی دیگر فردا(چهارشنبه) برگزار شود تا نفرات اول تا سوم هر وزن جواز حضور در ادامه تمرینات تیم ملی بزرگسالان را دریافت کنند.

براساس تصمیم مسئولان فدراسیون، نفراتی که به هر دلیل در مرحله‌نخست تمرینات تیم ملی غایب بودند و یا سابقه کسب مدال در مسابقات‌آسیایی را دارند، در صورت تمایل به حضور در اردوی تیم ملی با درخواست کتبی به شورای‌فنی سازمان تیم‌های ملی حضور آنها مورد بررسی قرار می‌گیرد. این یعنی اینکه فدراسیون، شورای‌فنی و کادر فنی تیم ملی با غایبان مماشات می‌کند، چراکه پیش از این بارها اعلام شده بود هرکس به هر دلیل در اردوها غیبت کند، جایی در تیم ملی نخواهد داشت.

ایمان نیک‌اقبال از اصفهان، فیروز اسدی، مجید تاجری، میلاد احمدی و وحید شکری از البرز، محمد جمالی، سعید ملایی، وحید نوری، مسعود خرابات، حبیب‌الله میرزاجانی، سینا کریمی، احمد قاسمی، شایان نصیرپور، محمد صفری‌هویدا و محمد ملک‌محمدی از تهران، خسرو رحیمی، جعفر پهلوانی، حیدر زحمت‌کش، محمد پهلوانلو، امید تزتک، محمد نیک‌سرشت، مسعود قوی‌بازو از خراسان‌رضوی، مهدی دلیریان، محمد محمدی بریمانلو، احمد جفاکش‌مقدم، سعید قلیچی و سعید معظمی از خراسان‌شمالی، محمد رشنونژاد و ناصر ناصری‌پور از خوزستان، وحید بنا، جواد جلالیان، مهدی فتحی‌پور و سید علی‌اصغر دوکوهکی از فارس، رامین صفویه، علیرضا شیری نوکنده‌ای و بهزاد عبادی‌فرد از قزوین، عادل ناصرآبادی از کردستان، احسان بهرامیان، قاسم نوری‌زاده، محمد نیک‌آبادی و سید علی‌اصغر موسوی از لرستان، محمدحسین شیخ ‌لاسلامی و ابراهیم قجر از مازندران، محمدرضا خطیبی از گیلان، جودوکاران دعوت شده به مسابقه انتخابی فردا هستند.

اردوی تیم ملی اصفهان تیم ملی جودو خراسان رضوی خراسان شمالی عقب نشینی کادر فنی تیم ملی کویت وزن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر