کد خبر: 242611 A

متین ورامین ۳ شهرداری ارومیه یک؛

متین با این پیروزی ۲۱ امتیازی و هم‌امتیاز شهرداری ارومیه شد اما شهرداری به لطف پوئن برده بیشتر همچنان صدرنشین جدول گروه دوم‌ باقی ماند.

تیم شهرداری ارومیه با شکست برابر متین ورامین دومین باخت پیاپی‌اش را تجربه کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تیم‌های والیبال متین ورامین و شهرداری ارومیه از مسابقات هفته نهم لیگ برتر والیبال ایران، جام زنده‌یاد حسین معدنی و از گروه دوم این رقابت‌ها عصر امروز در سالن شهید گل‌عباسی ورامین برگزار شد. در این دیدار تیم میزبان به برتری ۳ بر یک رسید.

شاگردان بهروز عطایی گیم نخست این دیدار را با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ از شهرداری ارومیه بردند اما در گیم دوم و در یک بازی پایاپای با نتیجه ۳۱ بر ۲۹ مغلوب حریف شدند. ورامینی‌ها گیم سوم را هم با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود خود خاتمه دادن.

دو تیم در گیم چهارم یک بازی نزدیک را به نمایش گذاشتند و در نهایت متین ورامین در یک رالی طولانی با نتیجه ۳۷ بر ۳۵ برابر شاگردان جهانگیر سیدعباسی به برتری دست یافت تا شهرداری‌چی‌ها برای دومین‌ هفته متوالی در غیاب میرسعید معروف، ناکام بمانند.

متین با این پیروزی ۲۱ امتیازی و هم‌امتیاز شهرداری ارومیه شد اما شهرداری به لطف پوئن برده بیشتر همچنان صدرنشین جدول گروه دوم‌ باقی ماند.

در دیگر دیدارها پیکان تهران ۳ بر ۲ میزان خراسان را شکست داد. شهرداری زاهدان ۳ بر یک برابر تعاون گنبد به برتری رسید و تیم‌های شهرداری تبریز و آ‌لومینیوم المهدی با نتایج مشابه ۳ بر صفر به ترتیب برابر ارتعاشات صنعتی و مهرپارس فارس صاحب پیروزی شدند.
دیدار تیم‌های نوین کشاورز و وزارت دفاع هم با نتیجه ۲ بریک به سود نوین کشاورز در جریان است.

لیگ برتر والیبال شهرداری ارومیه متین ورامین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر