کد خبر: 242299 A

هفته نهم لیگ برتر واترپلو؛

با نزدیک شدن به مرحله پلی آف، رقابت های لیگ برتر واترپلو با هیجان و حساسیت خاصی پیگیری می شود. همه تیم ها برای قرار گرفتن بین چهار تیم برتر تلاش می کنند.

با برگزاری دو دیدار حساس در تهران و زنجان، رقابت های لیگ برتر واترپلو وارد هفته چهارم دور برگشت می شود.

به گزارش ایلنا، هفته نهم بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو با میزبانی دانشگاه آزاد و شهید شهبازی زنجان آغاز می شود.

با نزدیک شدن به مرحله پلی آف، رقابت های لیگ برتر واترپلو با هیجان و حساسیت خاصی پیگیری می شود. همه تیم ها برای قرار گرفتن بین چهار تیم برتر تلاش می کنند. فاصله نزدیک امتیازات تیم‌های نیمه بالای جدول رده بندی لیگ بر‌تر سبب شده، کسب هر امتیاز حیاتی باشد.

در تهران تیم دانشگاه آزاد اسلامی از میهمان و جدی ترین رقیب خود یعنی فولاد مبارکه سپاهان پذیرایی خواهد کرد. تیم بدون باخت این دوره از رقابت ها که تنها با اختلاف یک امتیاز در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد، می خواهد از امتیاز میزبانی خود استفاده کند و صدر جدول را از دست ندهد. از سوی دیگر تیم منجسم و پرمهره فولاد مبارکه در اندیشه تصاحب صدر جدول است و می خواهد دست پر از تهران به اصفهان برگردد.

دانشگاه آزاد در حال حاضر با ۱۵ امتیاز در صدر جدول لیگ برتر واترپلو قرار دارد و تیم فولاد مبارکه با ۱۴ امتیاز در تعقیب صدرنشین قرار دارد.

این دیدار از ساعت ۱۷:۳۰ روز پنجشنبه(۲۵دی ۱۳۹۳) در تهران برگزار می شود. نادر غفوری و مسعود رضوانی داوران این مسابقه هستند و حمید شب انگیز به عنوان ناظر در استخر محل مسابقه حضور خواهد یافت.

دیگر بازی حساس این هفته بین دو تیم شهید شهبازی و نفت و گاز گچساران برگزار می شود. شهید شهبازی تیم سوم جدول است. شاگردان اکبر عربدوست بعد از توقف تیم دانشگاه آزاد با روحیه بالایی از تیم نفت و گاز گچساران میزبانی خواهد کرد. از سوی دیگر تیم جوان و بومی نفت و گاز گچساران می داند که در صورت باخت در این دیدار مرحله پلی آف را از دست خواهد داد. گچسارانی ها با انگیزه برد قاطع برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم به مصاف تیم شهبازی می روند.

این دیدار هم از ساعت ۱۷:۳۰ روز جمعه(۲۶ دی ۱۳۹۳) به میزبانی شهید شهبازی برگزار می‌شود. کار قضاوت این دیدار بر عهده امیرحسین صفابخش و حامد دایی تقی است. کار نظارت بر این دیدار را هم محمدعلی گرامی برعهده خواهد داشت.

برنامه مسابقات هفته پنجم دور برگشت لیگ برتر واترپلو:

دانشگاه آزاد اسلامی–فولاد مبارکه سپاهان؛ تهران - پنجشنبه(۲۵ دی) – ساعت۱۷:۳۰ – استخر بین المللی ۹ دی

شهید شهبازی زنجان– نفت و گاز گچساران؛ زنجان - جمعه(۲۶ دی) - ساعت۱۷:۳۰

اصفهان بازی جدول دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی رقابت های لیگ برتر فولاد مبارکه لیگ برتر مسابقات لیگ برتر نهم لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر