کد خبر: 239881 A

در مجمع انتخاباتی قطر؛

انتخابات هیات رئیسه این کنفدراسیون با رای گیری از اعضای مجمع برگزار شد و طی آن نامزدهایی از تایلند، ازبکستان، چین، قزاقستان، کره جنوبی، عربستان و یمن به عنوان ۶ نایب رئیس جدید وزنه برداری آسیا برگزیده شدند.

نمایندگان کشورمان از حضور در جمع اعضای هیات رئیسه کنفدراسیون وزنه برداری آسیا نیز بازماندند.

به گزارش ایلنا، پس از انتخاب یوسف محمد المنا از قطر به عنوان رئیس و محمد حسن جلود از عراق به دبیرکل کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا، انتخابات هیات رئیسه این کنفدراسیون با رای گیری از اعضای مجمع برگزار شد و طی آن نامزدهایی از تایلند، ازبکستان، چین، قزاقستان، کره جنوبی، عربستان و یمن به عنوان ۶ نایب رئیس جدید وزنه برداری آسیا برگزیده شدند.

در انتخابات هیات رئیسه کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا ۱۸ نامزد از جمله علی مرادی، دبیرکل سابق کنفدراسیون وزنه برداری آسیا و حسین رضازاده، رئیس فدراسیون وزنه برداری کشورمان حضور داشتند اما در نهایت یوبانگتوی بوسابا از تایلند، کایرات تورلیخانف، کیان گوانگ ژیان از چین، شاخریلو ماخمودوف از ازبکستان، عبدالله الجرمال از یمن و سلمان الجیشی از عربستان از سوی اعضای مجمع انتخاب شدند.

انتخابات هیات اجرایی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا تا دقایقی دیگر در دوحه قطر برگزار می‌شود و رضازاده به عنوان تنها نامزد ایران در انتخابات حضور دارد.

ایران تایلند چین حسین رضازاده عربستان قزاقستان قطر کره جنوبی وزنه برداری یمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر