کد خبر: 236663 A

با حضور لاریجانی و وزیر ورزش؛

در این نمایشگاه که به مدت یک هفته در مجلس برپاست دستاوردهای وزارت ورزش و جوانان و افتخارآفرینی مدال آوران کشورمان در رشته های مختلف ورزشی به نمایش گذاشته است.

نمایشگاه دستاوردهای وزارت ورزش و جوانان در دولت یازدهم با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس و محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در محل نمایشگاه مجلس شورای اسلامی گشایش یافت.

به گزارش ایلنا، دکتر علی لاریجانی امروز یکشنبه در حاشیه نشست علنی مجلس شورای اسلامی، نمایشگاه دستاوردهای وزارت ورزش و جوانان را که در محل دائمی نمایشگاه‌های مجلس شورای اسلامی برپا شده را افتتاح کرد.

در حاشیه این افتتاحیه محمود گودرزی وزیر ورزش وجوانان، سجادی معاون این وزارتخانه و همچنین جمعی از نمایندگان مجلس از جمله مهرداد بذرپاش، عباس صلاحی، محمدحسین قربانی و ابوذر ندیمی حضور داشتند.

در این نمایشگاه که به مدت یک هفته در مجلس برپاست دستاوردهای وزارت ورزش و جوانان و افتخارآفرینی مدال آوران کشورمان در رشته های مختلف ورزشی به نمایش گذاشته است.

در این نمایشگاه بسیاری از مدال آوران المپیک و پارالمپیک حضور داشتند. این ورزشکاران در حالی که مدال های شان را به گردن‌های شان آویخته بودند توضیحاتی را در مورد رشته های ورزشی به رئیس مجلس ارائه کردند.

در این نمایشگاه در بخش های مختلف فیلم های مرتبط به رشته های مختلف ورزشی به نمایش گذاشته شده و عکس هایی از مدال آوران رشته های مختلف در معرض دید قرار گرفته است.

همچنین در بخشی از این نمایشگاه برخی از ورزشکاران در مقابل رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر ورزش و جوانان حرکات نمایشی ورزشی انجام دادند.

المپیک رئیس مجلس شورای اسلامی رشته های مختلف ورزشی علی لاریجانی مجلس شورای اسلامی مهرداد بذرپاش نمایندگان مجلس وزارت ورزش و جوانان وزارتخانه وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر