کد خبر: 236387 A

دو تیم ملی تشکیل خواهد شد؛

سرمربی تیم ملی والیبال در حال حاضر نیز با سرمربیان مطرح جهان برای مسابقات دوستانه و تدارکاتی در تعامل است و برنامه این بازی ها نیز به زودی اعلام خواهد شد.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: سرمربی تیم ملی برنامه سال ۲۰۱۵ تیم ملی را تدوین کرده است و در سفرش به تهران آن را نهایی خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، امیر خوش خبر ضمن بیان این مطلب افزود: اسلوبودان کواچ از اردیبهشت ماه سال ۹۳ که تیم ملی والیبال را در اختیار گرفت تا پایان مسابقات بازی های آسیایی به صورت تمام وقت در خدمت تیم ملی ایران بود و سپس برای استراحت و انجام برنامه ریزی برای رویداد های سال آینده تیم ملی به کشورش بازگشت.

وی با بیان اینکه کواچ حدود ۷۰ روز است که به کشورش بازگشته و این مدت زیادی برای رسیدگی به امور شخصی بعد از شش ماه کار مداوم و انجام برنامه ریزی و بررسی های لازم نیست، گفت: البته کواچ در این مدت نیز بیکار نبوده و برنامه تیم ملی والیبال برای سال ۲۰۱۵ را تدوین کرده است چرا که ما مسابقات مهمی چون لیگ جهانی، قهرمانی آسیا و جام جهانی را در سال آینده در پیش داریم.

سرپرست تیم ملی والیبال افزود: کواچ در این مدت فیلم و آنالیز مسابقات والیبال لیگ برتر را بررسی کرده است. وی تقریبا تمامی بازی های لیگ برتر را با کمی تاخیر تماشا می کند و در حال حاضر هم فهرست اولیه بازیکنان را بر مبنای این گزارش ها آماده کرده است تا کارهای اجرایی و ابتدایی را برای مسابقات سال آینده آغاز کنیم، اما فهرست نهایی بازیکنان بعد از حضور وی در تهران اعلام خواهد شد. در لیست جدید کواچ نام بازیکنان جوان و کم نام نشان هم دیده می شود و این موضوع نشان از رصد دقیق مسابقات لیگ برتر از سوی وی دارد.

خوش خبر با یادآوری اینکه کواچ دو تیم ملی الف و ب تشکیل خواهد داد، گفت: در هفته های چهارم یا پنجم دور برگشت لیگ برتر والیبال سرمربی تیم ملی به ایران خواهد آمد تا از نزدیک مسابقات را زیر نظر داشته باشد. تصمیم داریم فیلم مسابقات مهم بازیهای دسته یک را هم برای وی تهیه و ارسال کنیم. بر اساس برنامه ای که تدوین شده است، تشکیل دو تیم ملی الف وب را در دستور کار داریم و با این دو تیم به استقبال سه رویداد مهم در سال ۲۰۱۵ خواهیم رفت.

وی تاکید کرد: البته سرمربی تیم ملی والیبال در حال حاضر نیز با سرمربیان مطرح جهان برای مسابقات دوستانه و تدارکاتی در تعامل است و برنامه این بازی ها نیز به زودی اعلام خواهد شد.

سرپرست تیم ملی والیبال در پایان به اضافه شدن یک نفر دیگر به کادر تیم ملی والیبال در سال آینده اشاره کرد و گفت: در حال حاضر هم کواچ به دنبال گزینه ای مناسب برای تقویت نیمکت تیم ملی والیبال کشورمان در سال آینده است و پس از بررسی های لازم و انجام مذاکرات احتمال اینکه یک نفر به اعضای کادر فنی تیم ملی کشورمان اضافه شود، زیاد است.

بازی بازی های لیگ تیم ملی تیم ملی ایران جام جهانی جهان سرمربی تیم ملی کادر فنی تیم ملی لیگ برتر والیبال والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر