کد خبر: 232776 A

با کسب ۵ طلا و اختلاف ۲۷ امتیازی؛

بیست و پنجمین دوره رقابت های تکواندوی قهرمانی نوجوانان کشور در بخش پسران به میزبانی استان البرز برگزار شد که در پایان البرزی ها با کسب ۵ مدال طلا و یک برنز و ۸۰ امتیاز مقتدرانه قهرمان شدند.

تیم استان البرز در پایان مسابقات تکواندوی نوجوانان کشور با اقتدار بر سکوی قهرمانی ایستاد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بیست و پنجمین دوره رقابت های تکواندوی قهرمانی نوجوانان کشور در بخش پسران به میزبانی استان البرز برگزار شد که در پایان البرزی ها با کسب ۵ مدال طلا و یک برنز و ۸۰ امتیاز مقتدرانه قهرمان شدند. تیم تهران با ۲ طلا، یک نقره و یک برنز و ۵۳ عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد و تیم های قم و مازندارن نیز با یک طلا، ۲ نقره و یک برنز و با ۴۷ مشترکا صاحب جایگاه سوم شدند.

در این پیکارها که حکم انتخابی تیم ملی جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را نیز داشت، ۳۶۷ هوگوپوش در قالب ۳۰ تیم از استان های: آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز الف، البرز ب، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان، یزد، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهیکلویه و بویراحمد و کیش حضور داشتند که رقابت های خود را از صبح چهارشنبه و به میزبانی هیات تکواندوی استان البرز آغاز کردند.

نفرات برتز اوزان مختلف به این شرح هستند:

وزن اول:
۱ - آرش تبریزی(البرز الف)
۲ - سینا رسته خاک(البرز ب)
۳ - دانیال اتفاق(تهران) عذفان طاهری(اردبیل)

وزن دوم:
۱ - علی چهرقانی(قم)
۲ - مهدی سویلمی(خوزستان)
۳ - سید حسن موسوی(کرمانشاه) علی باصری(فارس)

وزن سوم:
۱ - سید مجتبی فضلی(تهران)
۲ - سهیل مرادی(کرمانشا)
۳ - امیر محمد سلمان زاده(البرز الف) محمد جعفری(قم)

وزن چهارم:
۱ - نریمان مریدانی(البرز)
۲ - پیام کشور پژوه
۳ - عرفان مدگو(البرز) مهدی محمدی(زنجان)

وزن پنجم:
۱ - هادی تیران ولی پور(البرز الف)
۲ - محمد حسین صدیقی(گیلان)
۳ - دانیال قنبری(اصفهان) محمد مهدی شیخ زاده(ایلام)

وزن ششم:
۱ - سید مهران قوام(البرز)
۲ - علی رضا علیاری(البرز)
۳ - امیر رضا ایلخانی(کرمانشاه)
۴ - محمدرضا بیگلیر(قزوین)

وزن هفتم:
۱ - علی بختیاری(قم)
۲ - محمد شیردل(مازندران)
۳ - هادی محمدی(زنجان) محمد مرتضایی(گیلان)

وزن هشتم:
۱ - امیر حسین ساسان(تهران)
۲ - رضا علیجانی(مازندران)
۳ - محمد صفایی(قم) رضا مختاری(فارس)

وزن نهم:
۱ - ناصر اسدی(مازندران)
۲ - آرمین اورامه(کرمانشاه)
۳ - مسعود لایق(چهار محال بختیاری) علی دهقانی(اصفهان)

وزن دهم:
۱ - حنان مهدیزاده(البرز)
۲ - فرشاد قیاسی(تهران)
۳ - محمد صادقی(قم) پیمان علیمحمدی(مازندران)

همچنین از سوی کمیته برگزاری مسابقات، بهترین های این دوره از رقابت ها نیز به این ترتیب معرفی شدند:
بهترین سرمربی: احسان افراسیابی(البرز)
بهترین بازیکن: علی بختیاری(قم)
بهترین سرپرست: علی رضا مردانی(قزوین)
بهترین داور: ابراهیم بهرامی(البرز) حمید عمرانی(آذربایجان غربی)
پهلوان: آریانا مکوندی(خوزستان)

آذربایجان غربی استان البرز انتخابی تیم ملی ایران رقابت قم مدال طلا مسابقات قهرمانی آسیا هادی محمدی یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر