کد خبر: 232765 A

لیگ دسته یک بسکتبال؛

تیم‌های شیمیدُر تهران، شهرداری اراک و کاله‌مازندران به ترتیب در جایگاه اول تا سوم جدول رده‌بندی تا پایان نیم فصل قرار گرفتند.

آخرین هفته دور رفت مسابقات دسته یک باشگاه‌های کشور هم سپری شد و تیم‌های شیمیدُر تهران، شهرداری اراک و کاله مازندران به ترتیب در جایگاه اول تا سوم جدول رده بندی قرار گرفتند.

به گزارش ایلنا، در هفته یازدهم لیگ دسته یک بسکتبال، تیم شیمیدُر تهران که در ۹ بازی قبلی خود موفق شده بود تمام حریفان را با پیروزی پشت سر بگذارد میزبان تیم نیروی‌زمینی بود. بازیکنان شیمیدر که از روز نخست بازی‌ها نمایش بسیار خوبی مقابل رقبای خود داشتند در هفته‌پایانی نیز به خوبی حریف همشهری خود نیروی‌زمینی را آزار دادند و موفق شدند با نتیجه ۸۳ بر ۵۶ میهمان خود را با شکست بدرقه کنند و با ثبت دهمین پیروزی متوالی خود با اقتدار به صدر جدول تکیه بزنند.

شهرداری‌اراک یکی دیگر از مدعیان این فصل مسابقات در هفته پایانی مقابل تیم مس‌کرمان به میدان رفت. تیم مس کرمان که چند هفته‌ای بود که روی نوار پیروزی قرار گرفته بود در این دیدار نیز با استفاده از امتیاز میزبانی به دنبال کسب ششمین پیروزی این فصل خود بود، اما بازیکنان تیم شهرداری‌اراک با عملکرد بهتری که در زمین حریف داشتند موفق شدند با نتیجه ۶۷ بر ۴۶ به برتری رسیدند و با کسب هشتمین پیروزی این فصل خود در جایگاه دوم ایستادند. مس کرمان نیز به رده چهارم رسید.

تیم کاله‌مازندران میهمان شهرداری‌دزفول بود. نماینده استان‌مازندران با نتیجه قاطعانه ۸۸ بر ۶۶ شکست سنگینی را به تیم میزبان تحمیل کرد و با ثبت هفتمین پیروزی خود در دور رفت در رده سوم قرار گیرد. شهرداری دزفول نیز در جایگاه هفتم ایستاد.

شهرداری‌تبریز که در این فصل مسابقات درخشش چندانی نداشت در هفته پایانی دور رفت موفق شد با اختلاف ۲۹ امتیاز تیم نفت‌امیدیه را با نتیجه ۸۹ بر ۶۰ با شکست بدرقه کند. تیم نفت امیدیه با قبول این شکست در رده‌هشتم ایستاد و شهرداری تبریز نیز در رده ششم قرار گرفت.

آرارات‌تهران هم پذیرای تیم آدمیس‌میناب بود که بازیکنان‌آرارات درخشش قابل توجهی در این دیدار داشتند و با نتیجه ۶۲ بر ۵۳ پیروزی ارزشمندی به دست آوردند و موفق شدند به رده‌پنجم جدول صعود کنند. تیم آدمیس نیز در رده دهم قرار گرفت.

جدول رده‌بندی تیم‌ها تا پایان نیمم فصل نخست به این شرح است:

۱ - شیمیدُر تهران با ۲۰ امتیاز
۲ - شهرداری اراک با ۱۸ امتیاز
۳ - کاله مازندران با ۱۷ امتیاز
۴ - مس کرمان با ۱۵ امتیاز
۵ - آرارات تهران با ۱۵ امتیاز
۶ - شهرداری تبریز با ۱۴ امتیاز
۷ - شهرداری دزفول با ۱۴ امتیاز
۸ - نفت امیدیه با ۱۴ امتیاز
۹ - نیروی زمینی با ۱۴ امتیاز
۱۰ - آدمیس میناب با ۱۲ امتیاز
۱۱ مانیزان کرمانشاه با ۱۲ امتیاز

بسکتبال لیگ دسته یک بسکتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر